Wiodący producent płatków śniadaniowych - Cereal Partners Poland Toruń Pacific oraz Wyższa Szkoła Bankowa zapraszają studentów do kolejnej edycji projektu YES 4 YETI. Podobnie jak rok temu spotkanie z ekspertami firmy odbędzie się na platformie MS Teams. Na zgłoszenia czekamy do 10 maja!

  • Dla kogo?

YES 4 YETI, czyli Youth Employment&Training Initiativo to projekt skierowany do studentów tylko trzech regionalnych uczelni, w tym WSB. Studenci, którzy zdecydują się na udział w programie będą uczestniczyć w trzydniowych warsztatach prowadzonych przez ekspertów CPP Toruń-Pacific. To okazja by zobaczyć fabrykę z szerokiej perspektywy - okiem finansisty, rekrutera, logistyka, inżyniera produkcji czy marketingowca.

Wszyscy uczestnicy na zakończenie cyklu warsztatów otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w projekcie YES 4 YETI.

  • Kiedy?

Warsztaty odbędą się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2021 w godzinach dopołudniowych.

  • Jak?

Aby wziąć udział w projekcie należy wysłać maila ze zgłoszeniem (imię i nazwisko oraz nr albumu) na adres biuro_karier@wsb.torun.pl do dnia 10 maja 2021 r. W tytule maila prosimy wpisać WARSZTATY Y4Y.

Liczba miejsc jest ograniczona – mail z potwierdzeniem zakwalifikowania się do projektu zostanie wysłany do uczestników do dnia 15 maja 2021.

 

Zapraszamy do udziału!

 

Czytaj więcej