Przez ostatnie tygodnie, działy obsługowe pracowały zdalnie i były do Waszej dyspozycji telefonicznie i mailowo. Od 1 czerwca, zgodnie z zachowaniem zasad sanitarnych, do pracy stacjonarnej wracają: Biblioteka, Biuro Karier, Centrum Studiów Podyplomowych, Dziekanat, Dział Obsługi Finansowej Studenta, Kancelaria.

 

Jednocześnie informujemy, że nadal priorytetowy jest kontakt online oraz telefoniczny. Bezpośrednią wizytę w którymś, z w/w działów obowiązkowo prosimy poprzedzić wcześniejszym kontaktem telefonicznym lub mailowy, w celu umówienia daty i godziny spotkania. 

 

Numery telefonów, adresy e-mail oraz godziny pracy poszczególnych działów możecie znaleźć na stronie Internetowej naszej uczelni:

 

Od 20 maja kandydaci na studia mają również możliwość odwiedzić nasze Biuro Rekrutacji.

 

Bardzo się cieszymy, że ponownie będziemy mogli Was zobaczyć. Cały czas najważniejsze jest dla Was Wasze bezpieczeństwo, dlatego prosimy Was, abyście podczas wizyt, przestrzegali wszystkich wyznaczonych norm sanitarnych, które pomagają chronić nas wszystkich. Decydując się na odwiedzenie naszej uczelni, pamiętajcie o: dezynfekcji rąk, zachowywaniu dystansu oraz używaniu maseczek. Zwróćcie uwagę na instrukcje dotyczące odpowiednich zachowań, tak aby każdy z Was mógł zrealizować cel swojej wizyty w bezpieczny sposób.

 

Jeżeli w ciągu ostatnich dni: mieliście kontakt z kimś chorym, albo macie objawy przeziębienia takie jak temperatura czy kaszel, zostańcie w domu i skontaktujcie się z nami, za pomocą e-maila bądź telefonu. Pamiętajcie, że wszystkie zasady zostały wprowadzone w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

 

Informacje o otwarciu kolejnych działów będziemy Wam przekazywać na bieżąco. 

Do zobaczenia

Czytaj więcej