Już 4 listopada Sukces Pisany Szminką w Toruniu!

Podziel się:

Olga Kozierowska i Gabi Drzewicka wyruszają z Power Show "Możesz więcej niż myślisz, że możesz".
Wyższa Szkoła Bankowa, która jest partnerem wydarzenia zaprasza na energetyzujące spotkanie! Podczas spotkania do wygrania bon na studia w WSB!

ps-fanpagetorun.jpg

Tysiące zainspirowanych kobiet, setki, które zmieniły swoje życie diametralnie. Dołącz do nich i sięgnij po swoje marzenia. 
Przyjdź na Power Show a dowiesz się, jak działać mimo lęku. 
Olga dokonała w swoim życiu wielkich zmian, zarówno osobistych jak i zawodowych. Po 10 latach pracy w korporacjach, obejmując zarządcze stanowiska, stworzyła pierwszą w Polsce organizację wspierającą i promującą kobiety, trafiając ze swymi programami do czołowych stacji radiowych i telewizyjnych. Wie co to znaczy walczyć o swoje. Ma za sobą porażki, i te z których wyciągnęła naukę i te, które umiała przekuć w wielkie sukcesy. Doświadczenia, dokonania, wiedza psychologiczna, biznesowa i życiowa dały jej  wiarygodność docenioną przez tysiące kobiet.
Nagrodzona m.in tytułami Pozytywista Roku, Lider na przyszłe 25 lat Polski, Woman of Consequence czy Dziennikarz Roku (PP) za promowanie przedsiębiorczości kobiet w mediach. Matka trojga dzieci.

Chcesz spróbować jak smakuje prawdziwa motywacja?

Przyjdź:  4 listopada Toruń, Cinema City Czerwona Droga. 
Początek spotkania godzina 18.00

Bilety i szczegóły tylko na: www.groupon.pl/powershow

15-10-2014