20 czerwca MBA Day w WSB w Toruniu!

Już 20 czerwca  MBA Day w WSB w Toruniu!

26 czerwca o godzinie 17.00 rozpocznie się spotkanie w ramach kolejnego MBA Day. Tym razem zajęcia poprowadzi Piotr Bucki, wykładowca naszych studiów MBA. Zapraszamy do Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, ul. Dekerta 26, sala 268

bucki2.jpgPiotr Bucki – od 17 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Bazuje przy tym na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce. Sprawdza teorię w praktyce współpracując z firmami w Chile, Słowenii, Mołdawii, Azerbejdżanie, Austrii, Australii i Polsce. Autor książki „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i anglojęzycznej „Life's a pitch and then you die”. Współautor i redaktor merytoryczny Startup Manual (Wolves Summit 2015), autor i opiekun serii BuckiAcademi wydanej z wydawnictwem 4 Głowy (2016). Publikuje regularnie na InnPoland oraz stronie www.bucki.pro. Pisze dla Malemana, Dolce Vita, Madame, Marketing w Praktyce i wielu innych. Przetłumaczył 12 książek z zakresu psychologii i poradnictwa. Współpracuje z najlepszymi ośrodkami startupowymi w Polsce – m.in. LPNT, Inkubator Starter, GPNT i PPNT, a także z największym rządowym programem na świecie Startup Chile i Inkubatorami w Słowenii i Austrii. Występował m.in. na Wolves Summit, Davos Communication Forum, PODIM Słowenia, Internet Beta, Social Media Convent, Inspiration Day w Szczecinie, PMI Congress w Antwerpii i wielu wielu innych konferencjach w kraju i na świecie.

Plan  MBA Day

  • 17:00- 17:45- część wstępna o studiach i organizacji
  • 17:45-18:00- przerwa
  • 18:00- 19:30- warsztat: "Czy roboty zabiorą mi pracę – jak szlifować kompetencje XXI wieku, by nie przegrać z AI i automatyzacją."

Szczegóły i formularz zapisów: TUTAJ

Zapraszamy!

23-05-2018