Opis kierunku

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  
 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Wyższych Szkół Bankowych z Poznania, Szczecina, Chorzowa i Warszawy  Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

słuchacz z laptopem

Chmura obliczeniowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem tak przedsiębiorstw jak i użytkowników indywidualnych. Możliwości, jakie zapewnia sprawiają, że działy IT coraz częściej zwracają się ku rozwiązaniom budowanym w oparciu o chmurę obliczeniową.
Chmura obliczeniowa to wiele możliwości, ale też problemów związanych z architekturą, bezpieczeństwem, skalowaniem i niezawodnością budowanego rozwiązania czy aplikacji.

architekt rozwiązań IT

Studia na tym kierunku mają na celu skuteczne przygotowanie specjalistów z zakresu budowy rozwiązań IT i aplikacji w oparciu o Microsoft Azure i Microsoft 365.

Dodatkowym atutem jest fakt, że zakres przedmiotów obejmuje wiedzę potrzebną do skutecznego przejścia procedury certyfikacji w obszarze budowania architektury, wdrażania i utrzymania rozwiązań IT w chmurze obliczeniowej Microsoft.  

Absolwent studiów może wejść na rynek pracy z kwalifikacjami zawodowymi udokumentowanymi międzynarodowymi certyfikatami.

Izabela Druciarek

Co zyskujesz?

  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności bardzo pożądanych na rynku pracy.
  • Możliwość zdobycia wiedzy niezbędnej do zaliczenia egzaminów wymaganych do certyfikacji Microsoft Certified: Azure Administrator Associate i/lub Microsoft Certified: Azure Solutions Architect Expert 
  • Poznanie nowych, perspektywicznych obszarów IT.
  • Podczas studiów będziesz mieć dostęp do subskrypcji Microsoft Azure, którą wykorzystujesz do ćwiczeń, laboratoriów, własnych poszukiwań i projektów.

Dla kogo?

Dla każdego, kto jest zainteresowany rozwiązaniami chmurowymi Microsoft, a w szczególności informatycy, administratorzy infrastruktury IT, początkujący developerzy, IT Pros, pasjonaci technologii IT, praktycy IT itd.

Praktyczny charakter zajęć

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań firmy Microsoft. 
  • Szereg ciekawych i utytułowanych wykładowców, w tym wielu będących pracownikami Microsoft.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu.

do 31 lipca
700 zł
taniej

Zapisując się do 31 lipca, zyskujesz 700 zł: 
•    300 zł zniżki w czesnym rozliczane przez cały okres studiów 
•    400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. 

Jeśli jesteś naszym absolwentem:

  • Twoja zniżka w czesnym wyniesie 500 zł i będzie rozliczana również przez cały okres studiów.
  • Jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

 

Program studiów

Program studiów na kierunku Architekt rozwiązań IT w chmurach obliczeniowych:

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 176
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Mariusz Kędziora
Tomasz Kaczorowski
mgr inż. Bartłomiej Bojarski
Damian Mazurek
Piotr Rogala
Mariusz Kędziora

Od 2007 roku pracuje w firmie Microsoft. Przez 8 lat w dziale DX - Nowych Technologii (jako Technical Evangelist) przekazywał swoją wiedzę tysiącom ludzi w Polsce (na konferencjach, w webcastach, przez artykuły w prasie). Od 2 lat pracuje w dziale Microsoft Services jako Technical Account...

Tomasz Kaczorowski

Territory Channel Manager, Microsoft. Specjalizuje się w przygotowywaniu i wdrażaniu strategii biznesowych opartych o technologie informatyczne. Od ponad piętnastu lat piastuje stanowiska związane ze sprzedażą, rozwojem biznesu i zarządzaniem kanałem partnerskim u dostawców rozwiązań...

mgr inż. Bartłomiej Bojarski

Doświadczony inżynier mający szeroką wiedzę z zakresu projektowania i budowy środowisk IT dla przedsiębiorstw, łączący w swojej pracy elementy wiedzy na styku biznesu i rozwiązań zaawansowanych. Na co dzień prowadzi dział zajmujący się wsparciem inżynieryjnym i zarządzaniem...

Damian Mazurek

Swoją przygodę z IT i programowaniem zawodowo rozpoczął w 2007 roku. W swojej karierze brał udział w wielu projektach związanych z IoT, finansami i bankowością. Od trzech ostatnich lat zawodowo zajmuje się wyłącznie chmurą MS Azure i projektowaniem aplikacji działających z jej...

Piotr Rogala

Piotr Rogala to wieloletni pasjonat branży IT, specjalizujący się w rozwiązaniach firmy Microsoft. Ukierunkowany w ostatnim czasie na automatyzację i zainspirowany rozwiązaniami DevOps, wdraża je wykorzystując środowisko Azure. W swojej karierze zawodowej prowadził także projekty z...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF