Po tygodniach pracy zdalnej, nasze Biuro Rekrutacji od środy 20 maja znów będzie dla Was otwarte. Pracownicy czekają na Wasze wizyty i cieszą się, że ponownie będą mogli się z Wami spotkać. 

Najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo, dlatego prosimy Was, abyście podczas wizyty w Biurze Rekrutacji, przestrzegali określonych zasad, które dotyczą m.in. 

  • dezynfekcji rąk, 
  • noszenia maseczek, 
  • oraz zachowania dystansu. 

Na miejscu znajdziecie instrukcje, które dokładnie określają, jak zachować się, aby wizyta w Biurze Rekrutacji przebiegała bezpiecznie dla Waszego zdrowia.

Dodatkowo, jeżeli w ciągu ostatnich dni: mieliście kontakt z kimś chorym, albo macie objawy przeziębienia takie jak temperatura czy kaszel, wtedy, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, zostańcie w domu i skontaktujcie się z nami za pomocą e-maila bądź telefonu. 

 

Od 20 maja, Biuro Rekrutacji będzie dla Was otwarte od poniedziałku do soboty, w godzinach:

  • Pon-pt: 9:00-17:00
  • Sobota 10:00-14:00

Jeśli macie pytania, które nie wymagają bezpośredniego spotkania, pracownicy biura będą również w dalszym ciągu, dostępni telefonicznie pod numerem telefonu: 91 422 58 58 oraz mailowo: rekrutacja@wsb.szczecin.pl 

 

Zachęcamy również do umieszczenia dokumentów we wrzutni, która znajduje się przy windzie, obok Biura Rekrutacji. W ten sposób, nie trzeba odbywać wizyty bezpośredniej w biurze, a dokumenty, zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w ciągu 48 godzin od umieszczenia ich we wrzutni, zostaną rozpatrzone przez pracownika Biura Rekrutacji. Następnie pracownik skontaktuje się z Wami, dlatego pamiętajcie o pozostawieniu w dokumentacji swoich danych kontaktowych. 
 

Kandydatów na studia, zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowanymi informacjami o zasadach rekrutacji na studia:

Do zobaczenia w Biurze Rekrutacji!

Czytaj więcej