"Pleciuga na placu Teatralnym. Scena dla dzieci, scena dla dorosłych, teatr dla Was!"

Podziel się:

Teatr Lalek "Pleciuga" wraz z Książnicą Pomorską oraz Wyższą Szkołą Bankową w Szczecinie serdecznie zapraszają na wystawę "Pleciuga na placu Teatralnym. Scena dla dzieci, scena dla dorosłych, teatr dla Was!"
Wernisaż do wystawy odbędzie się 6 lutego o godzinie 14.00 w Sali pod Piramidą. Towarzyszyć mu będzie pokaz animacji lalek teatralnych w wykonaniu aktorki Teatru Lalek „Pleciuga".
Wystawa z okazji 65. rocznicy Teatru Lalek "Pleciuga" i 10. rocznicy działalności Teatru w nowej siedzibie. Głównym założeniem ekspozycji jest zaprezentowanie aktualnej działalności Teatru w trzech obszarach:  sceny dla najmłodszych, która powstała wraz z nową siedzibą Teatru, sceny dla dzieci i młodzieży, będącej wizytówką Teatru oraz sceny dla dorosłych. Na wystawie pokazane zostaną  fotografie, plakaty i afisze oraz rekwizyty teatralne.
Zapraszamy również do udziału w "Pleciuga dla dzieci", czyli do wspólnej zabawy w trakcie wystawy „Pleciuga na placu Teatralnym":
10 lutego – czytamy książki z Ciocią Melą
24 lutego – muzykujemy z bumbum rurkami
10 marca – czytamy książki z Ciocią Melą

Animacje dla dzieci (około 30 minut każda) o godzinie 10.30.
Wystawie towarzyszyć będzie konkurs na projekt plakatu przedstawienia „Czerwony Kapturek” – regulamin konkursu dostępny jest w Książnicy Pomorskiej oraz na www.pleciuga.pl

05-02-2018