Przez ostatnie tygodnie, działy obsługowe pracowały zdalnie i były do Waszej dyspozycji telefonicznie i mailowo. Zgodnie z zachowaniem zasad sanitarnych, do pracy stacjonarnej wróciły i są dla Was dostępne na miejscu: Dziekanat, Biuro Karier i Praktyk, Dział szkoleń oraz Dział Studiów Podyplomowych i MBA. Zachęcamy, do wcześniejszego kontaktu telefonicznego - aby umówić spotkania na konkretną godzinę. Dokumenty dla Dziekanatu oraz Biura Karier i Praktyk możecie zostawić również we wrzutni, znajdującej się na parterze budynku obok Biura Rekrutacji.

 

  • Dziekanat oraz Biuro Karier i Praktyk będą otwarte w następujących dniach i godzinach:

Poniedziałek 13.00-16.00
Wtorek 9.00-13.00
Środa 13.00-17.00
Czwartek 9.00-13.00
Sobota  8.00-14.00 

 

  • Dział studiów podyplomowych i MBA dla słuchaczy studiów podyplomowych oraz MBA, oraz Dział Szkoleń będą otwarte od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00. Ponadto w soboty w godz. 9:00-14:00 realizowany będzie dyżur zdalny.

 

Biblioteka pełni dyżury stacjonarne:

  • we wtorki w godzinach 10:00-17:30
  • soboty, w godzinach 10:00-15:00

W czwartki - w godzinach 10:00-15:00, obowiązuje praca zdalna.

 

Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie z Władzami uczelni. W tym celu prosimy, o kontakt z Kancelarią uczelni, poprzez e-mail: kancelaria@wsb.szczecin.pl.

 

Od 20 maja kandydaci na studia mają już możliwość odwiedzić nasze Biuro Rekrutacji.


Bardzo się cieszymy, że ponownie będziemy mogli Was zobaczyć. Cały czas najważniejsze jest dla Was Wasze bezpieczeństwo, dlatego prosimy Was, abyście podczas wizyt, przestrzegali wszystkich wyznaczonych norm sanitarnych, które pomagają chronić nas wszystkich. Decydując się na odwiedzenie naszej uczelni, pamiętajcie o: dezynfekcji rąk, zachowywaniu dystansu oraz używaniu maseczek. Zwróćcie uwagę na instrukcje dotyczące odpowiednich zachowań, tak aby każdy z Was mógł zrealizować cel swojej wizyty w bezpieczny sposób.


Jeżeli w ciągu ostatnich dni: mieliście kontakt z kimś chorym, albo macie objawy przeziębienia takie jak temperatura czy kaszel, zostańcie w domu i skontaktujcie się z nami, za pomocą e-maila bądź telefonu. Pamiętajcie, że wszystkie zasady zostały wprowadzone w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.


Numery telefonów oraz adresy e-mail do poszczególnych działów możecie znaleźć na stronie Internetowej naszej uczelni: https://www.wsb.pl/szczecin/kontakt


Informacje o otwarciu kolejnych działów będziemy Wam przekazywać na bieżąco. 
Do zobaczenia!

Czytaj więcej