Zastanawiasz się, którą ścieżkę II stopnia wybrać?

Więcej niż dyplom magistra - studia II stopnia w WSB

Studia magisterskie (II stopnia), studia magisterskie z podyplomowymi oraz studia II stopnia online dostępne są dla absolwentów wszystkich kierunków studiów I stopnia (licencjackich i inżynierskich), dowolnej uczelni. Oznacza to, że kontynuując naukę na studiach II stopnia w WSB, możesz zdobyć drugi zawód i zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy.  

mfpagg48o85qwbvvrjhwqyydx8woflafeupibuqj7wmjcbuuzseo7-xhra5he3ythaf8qgw1315-h488.jpgikzdw8n_kc0jfdrm6ogy5fj_wzpsr1nmx1-2e1ab6ugkm-qdmzpy-zzt9cefl-7tw6stxgw1315-h488.jpg
sumonline.png
zapisz-sie-online-button_1.png
 
 

Wybierz studia dla siebie:

Nasi studenci na studiach II stopnia rozwijają swoje kompetencje i umiejętności. Wielu z nich kontynuuje naukę na kierunku innym, niż ukończone wcześniej studia licencjackie. Dzięki temu mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy o kolejne obszary.

film_01.jpgfilm_02.jpgfilm_03.jpg

film_04.jpgfilm_05.jpgfilm_06.jpg

zainwestuj_w_dobre_studia_3.pngCo zyskasz posiadając dyplom magistra WSB?

 • jest to dyplom magistra uczelni cenionej przez pracodawców – według rankingu „Niepubliczne szkoły wyższe najbardziej cenione przez pracodawców” („Wprost" nr 13/2015), zyskasz więc prestiż i większe zainteresowanie pracodawców Twoim CV,
 • będziesz miał możliwość zdobycia drugiego zawodu lub dodatkowych umiejętności potrzebnych w Twojej obecnej pracy,
 • nawiążesz nowe kontakty z osobami, które interesuje ten sam obszar naukowy
 • zyskasz szansę na rozwój Twoich umiejętności w dziedzinach zupełnie innych niż to, czego uczyłeś się do tej pory. Być może dzięki temu znajdziesz pomysł na obranie nowej, ciekawej ścieżki zawodowej.

 

wolny_sluchacz.pngNie musisz czekać na obronę, by zacząć studia. Zacznij je już teraz, zapisz się, by nie tracić czasu. Możesz uczestniczyć w zajęciach jako WOLNY SŁUCHACZ. Po otrzymaniu dyplomu studiów I stopnia, automatycznie staniesz się studentem na studiach magisterskich także formalnie.

 

 

   

  sum_fb_1.gifsum_ig_0.gif

   

   

   

   

   

  kierunki i specjalności | ceny studiów | stypendia i zniżki | organizacja studiów | rekrutacja i dokumenty