Przenieś się do WSB, teraz jest czas na Ciebie!

Obecne studia nie spełniają Twoich oczekiwań? Myślisz o zmianie uczelni? Z nami to możliwe! Niezależnie od tego, jaki kierunek i na jakiej uczelni studiujesz, to oferta dla Ciebie.

 

Każdego studenta przenoszącego się do WSB traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby ścieżka rozwoju była dostosowana do Twoich potrzeb, dlatego zależy nam na kontakcie osobistym. W ten sposób chcemy poznać Ciebie, Twoje oczekiwania i plany.

studia

Przeniesienie się jest możliwe zarówno na studiach I stopnia, jak i II stopnia. Pamiętaj, że możesz ubiegać się o przyjęcie na wyższy semestr, jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów i posiadasz prawa studenta. Jeśli masz zaliczony co najmniej pierwszy semestr studiów, ale nie posiadasz praw studenta (np. zostałeś skreślony z listy studentów), możesz ubiegać się o wznowienie nauki.

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy krótki instruktaż. Sprawdź, jak zrobić to w kilku prostych krokach.

Skontaktujemy się z Tobą!

Jeśli podjąłeś już decyzję o zmianie uczelni i studiowaniu w WSB, zostaw nam do siebie kontakt!
Odezwiemy się do Ciebie bezpośrednio i rozpatrzymy Twój przypadek indywidualnie. 

 

Wypełnij formularz

Zasady rekrutacji

Złóż dokumenty
  • Złóż podanie w Biurze Rekrutacji:

          ul. Powstańców Wielkopolskich 5,  61-895 Poznań

          tel.: 61 655 33 00, e-mail: rekrutacja@wsb.poznan.pl

  • Do podania dołącz potwierdzony przez poprzednią uczelnię wykaz ocen i przedmiotów zawierający informacje o zaliczonych przez Ciebie przedmiotach (z podaniem liczby godzin zajęć, form zajęć, form zaliczenia, punktów ECTS) i okresach studiów.
  • Wykaz ocen i przedmiotów w układzie semestralnym powinien zawierać informację, ile masz zaliczonych semestrów/lat studiów.
  • Jeśli masz wątpliwości na jakie studia możesz się przenieść, pracownicy Biura Rekrutacji z chęcią pomogą Ci dobrać kierunek studiów w oparciu o Twoje preferencje i punkty ECTS
Poczekaj na decyzję
  • W tym czasie Prodziekan sprawdzi Twój wniosek i podejmie decyzję o przeniesieniu. Przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę, w której określi semestr/rok studiów, na który możesz być przeniesiony, ustali przedmioty, jakie powinieneś uzupełnić i określi termin ich uzupełnienia.
  • W kresie wakacyjnym czas oczekiwania na decyzję może się nieco wydłużyć. Nie zwlekaj jednak ze złożeniem podania i zarezerwuj sobie miejsce.
Donieś dokumenty rekrutacyjne
  • Po pozytywnej decyzji Prodziekana Biuro Rekrutacji skontaktuje się z Tobą z prośbą o doniesienie kompletu dokumentów rekrutacyjnych. Po otrzymaniu zgody na przeniesienie płacisz za studia zgodnie z obowiązującym dla danego rocznika regulaminem opłat.
Witaj w WSB
  • Cieszymy się, że nasze grono się powiększa. Teraz czas na chwilę oddechu, by w październiku rozpocząć studia.

Do zobaczenia!

Masz pytania? Zadzwoń do nas

Biuro Rekrutacji Studia I stopnia

25.03, 01.04 oraz 08.04 biuro rekrutacji będzie nieczynne.

Tel.: 61 655 33 00 , 600 851 082

E-mail: rekrutacja-1stopien@wsb.poznan.pl

Godziny otwarcia


poniedziałek: 09:00-16:00
wtorek: 09:00-16:00
środa: 10:00-15:00
czwartek: 09:00-16:00
piątek: 09:00-16:00
sobota: 10:00-14:00