Zapraszamy na MBA Day 11 września

Czy wiesz, jak skutecznie zarządzać projektem innowacyjnym?

Dowiesz się tego na MBA Day. Zapraszamy 11 września o godz. 17.15 do Wyższej Szkoły Bankowej, budynek BR ul. Powstańców Wielkopolskich 2a.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem menedżerskim.

Plan MBA Day

  • 17.15 - powitanie
  • 17.30 - "Zarządzanie projektem innowacyjnym. Agile, waterfall? Nie. Trzecia droga" zajęcia z Tomaszem Wrzesiewskim
  • 18.30 - networking przy kawie

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wypełnić  formularz lub skontaktować się z Biurem Programu MBA: tel. 61 655 32 07, mba@wsb.poznan.pl

Kilka słów o prowadzącym:

Tomasz Wrzesiewski - project manager, mentor, wykładowca MBA i trener biznesu. Jest specjalistą w zakresie zarządzania projektami, zarządzania strategicznego oraz zarządzania sprzedażą.  Zanim na trwałe związał swój rozwój zawodowy z obszarem zarządzania projektami i procesami, przez ponad 6 lat był dyrektorem sprzedaży firmy handlowej osiągającej znaczne sukcesy na rynkach europejskich. Koordynował pracę kilkudziesiędziu agentów handlowych I jeszcze liczniejszego zespołu sprzedaży w całej Europie. Posiada bogate doświadczenie w zakresie budowy i zarządzania zespołami o różnej specjalizacji: prowadził projekty związane z restrukturyzacją dużych i małych firm produkcyjnych i usługowych, organizacji publicznych i non-profit. Realizował między innymi projekt sprzedaży agencyjnej w międzynarodowej firmie oraz proces zarządzania projektami w międzynarodowych organizacjach. Współuczestniczył w tworzeniu strategii rynkowej wejścia na rynek południowy firmy z branży FMCG. Współpracował również z Komisją Energetyki Sejmu RP oraz Parlamentem Europejskim. Prowadzi warsztaty w zakresie zarządzania projektami i procesami w Polsce, Niemczech, Belgii,  na Ukrainie oraz w krajach Zatoki Perskiej. Obecnie koordynuje projekty realizowane między innymi w Niemczech, Belgii  oraz Polsce.

11-09-2018