Zapraszamy do konkursu - "Gramy o Najlepszych 2018/2019"

660x-1.jpg

Jesteś zainteresowany rozwojem osobistym i chcesz osiągnąć sukces?
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu weźmie Cię pod swoje skrzydła!

Program rozwojowy dla wyróżniających się Studentów WSB

Program Gramy o najlepszych adresowany jest do studentów, którzy chcą łączyć studia z rozwojem osobistym. Studentów zakwalifikowanych do programu obejmiemy zindywidualizowaną opieką i zaoferujemy im aktywności rozwojowe, które uzupełnią ich praktyczną wiedzę i umiejętności zdobywane na regularnych zajęciach.

Co można zdobyć?
Pakiet aktywności na rozwój własny - będziesz mógł skorzystać z ofert:

  • szkoleń Biura Karier i Praktyk
  • szkoleń Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń
  • warsztatów i innych aktywności oferowanych z różnych działów Wyższej Szkoły Bankowej.
  • opiekę mentora, wybranego z listy mentorów, zatwierdzonej przez Komisję Kwalifikacyjną
  • udział w badaniach kompetencyjnych

Swoje zaangażowanie w program będziesz mógł kształtować elastycznie, w zależności od potrzeb i czasu. Współcześni pracodawcy czekają na absolwenta wyższej uczelni, który nie tylko mechanicznie tłumaczy teksty, księguje operacje gospodarcze, planuje obieg materiałów czy przygotowuje oferty dla klientów. W cenie są również otwartość, kreatywność i elastyczność, analityczne i krytyczne myślenie, nastawienie na cel, samodzielność w podejmowaniu decyzji czy wreszcie zdolności przywódcze. Gdybyś chciał zdobyć, pogłębiać, a może tylko udoskonalić te umiejętności na rynku komercyjnym, to będziesz musiał wygospodarować na to znaczne środki. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu chce inwestować w najlepszych studentów, dlatego uwolnimy Cię od tego ciężaru finansowania rozwoju osobistego!

Kto może wziąć udział w programie:

  • studenci pierwszego roku studiów I i II stopnia,
  • studenci jednolitych studiów magisterskich (prawo) - 1 i 4 rok
  • studenci trzeciego semestru studiów I stopnia z naboru zimowego.

Szczegółowe zasady rekrutacji

Zgłoś się do programu w terminie 08.06.2018 r do 28.06.2018 r. przesyłając na adres mailowy najlepsi@wsb.poznan.pl swoje CV i list motywacyjny oraz nagrany film lub link do filmu na youtubie, w którym w oryginalny sposób wyjaśnisz, dlaczego chciałbyś wziąć udział w programie i dlaczego warto zainwestować akurat w Ciebie. Pokaż nam swoje zainteresowania i motywacje, jakie towarzyszą Ci w codziennym działaniu. Jeśli udział w programie zasugerował Ci któryś z nauczycieli akademickich – zaufaj mu i złóż aplikację.

23-05-2018