Jesteś zainteresowany rozwojem osobistym i chcesz osiągnąć sukces? Weź udział w programie rozwojowym dla wyróżniających się studentów. Program „Gramy o najlepszych” adresowany jest do studentów, którzy chcą łączyć studia z rozwojem osobistym. Studentów zakwalifikowanych do programu WSB w Poznaniu obejmuje indywidualną opieką i zaoferuje aktywności rozwojowe, które uzupełnią praktyczną wiedzę i umiejętności zdobywane na regularnych zajęciach.

Co można zdobyć? Pakiet aktywności na rozwój własny - będziesz mógł skorzystać z ofert:

  • szkoleń Biura Karier i Praktyk,
  • szkoleń Działu Studiów Podyplomowych i Szkoleń,
  • warsztatów i innych aktywności oferowanych z różnych działów Wyższej Szkoły Bankowej,
  • opiekę mentora, wybranego z listy mentorów, zatwierdzonej przez Komisję Kwalifikacyjną,
  • udział w badaniach kompetencyjnych.


Zaangażowanie w program będziesz mógł kształtować elastycznie, w zależności od potrzeb i czasu. Współcześni pracodawcy czekają na absolwenta, który nie tylko mechanicznie tłumaczy teksty, księguje operacje gospodarcze, planuje obieg materiałów czy przygotowuje oferty dla klientów. W cenie są również otwartość, kreatywność i elastyczność, analityczne i krytyczne myślenie, nastawienie na cel, samodzielność w podejmowaniu decyzji czy wreszcie zdolności przywódcze. Gdybyś chciał zdobyć, pogłębiać lub udoskonalić te umiejętności na rynku komercyjnym, to będziesz musiał wygospodarować na to znaczne środki. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu chce inwestować w najlepszych studentów, dlatego uwolnimy Cię od tego ciężaru finansowania rozwoju osobistego!

W programie mogą wziąć udział:

  • studenci, którzy ukończyli pierwszy rok studiów I i II stopnia,
  • studenci jednolitych studiów magisterskich (prawo), którzy ukończyli 1 rok i 4 rok studiów
  • studenci, którzy ukończyli trzeci semestr studiów I stopnia z naboru zimowego.

 

Zgłoś się do programu do 14.10.2020 r. przesyłając na adres mailowy najlepsi@wsb.poznan.plswoje CV i list motywacyjny oraz nagrany film lub link do filmu na You Tube, w którym w oryginalny sposób wyjaśnisz, dlaczego chciałbyś wziąć udział w programie, i dlaczego warto zainwestować akurat w Ciebie. Pokaż nam swoje zainteresowania i motywacje, jakie towarzyszą Ci w codziennym działaniu. Jeśli udział w programie zasugerował Ci któryś z nauczycieli akademickich – zaufaj mu i złóż aplikację.

 

Regulamin programu „Gramy o najlepszych”.

Czytaj więcej