Pakiet korzyści dla firm od WSB

 

Program Firma został stworzony z myślą o przedsiębiorstwach, które wiedzą, że inwestycja w kadry zwiększa dynamikę rozwoju i pozwala osiągnąć konkurencyjność w biznesie.  

Celem Programu Firma jest ułatwienie przedsiębiorstwom podnoszenia kwalifikacji pracowników dzięki kierowaniu ich na odpowiednio dobrane lub specjalnie zaprojektowane studia i szkolenia.


Opierając się na ponad 20-letnim doświadczeniu działalności Wyższej Szkoły Bankowej przygotowaliśmy zakres usług edukacyjnych dla biznesu, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb każdej organizacji i zawrzeć w dedykowanej ofercie. 


Oferta Programu Firma bazuje na unikalnej kadrze i nowoczesnej infrastrukturze dydaktycznej WSB - uczelni biznesowej, kształcącej praktycznie, z którą w charakterze wykładowców współpracują wybitni specjaliści i eksperci branżowi oraz doświadczeni metodycy. Prowadzą oni zajęcia na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich, podyplomowych a także menedżerskich studiach MBA. 
 

Jak działa Program Firma?

  • Organizujemy spotkanie z Koordynatorem Klienta Biznesowego, który przedstawia naszą ofertę, pomaga określić potrzeby przedsiębiorstwa i pracowników oraz wybrać optymalną ścieżkę ich dalszego kształcenia i rozwoju kompetencji.
  • Przygotowujemy study in company, czyli studia i szkolenia szyte na miarę. To oferta dla firm o szczególnych potrzebach szkoleniowych. W tym przypadku dopasowujemy kadrę, program, formę oraz miejsce zajęć do oczekiwań klienta.
  • Gwarantujemy dedykowany program benefitów pozapłacowych w postaci zniżek na studia.
     

Spotkaj się z Koordynatorem Klienta Biznesowego

Celem spotkania jest zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami o Programie Firmie.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Mateusz Bartkowiak | Koordynator klienta biznesowego
Program Firma, studia i szkolenia na zamówienie
mateusz.bartkowiak@wsb.poznan.pl
kom. 696 835 765
www.wsb.pl

Czytaj więcej