Poznań meet(IP)ings" to cykl spotkań praktyków poznańskiego środowiska prawników IP.

Serdecznie zapraszamy do udziału adwokatów, radców prawnych, rzeczników patentowych, aplikantów oraz studentów Wyższej Szkoły Bankowej.

Chcesz zostać prelegentem wypełnij formularz ⬇
https://bit.ly/2NqzG2c

Każdy z prelegentów na danym spotkaniu może przedstawiać wybrane przez siebie zagadnienie przez 15 minut. Prelegenci opowiedzą o swoich doświadczeniach praktycznych, następnie przejdziemy do dyskusji.

Termin pierwszego spotkania:
📆 14 listopada 2019 roku, czwartek
⏰ godzina 16:30

Wyższa Szkoła Bankowa
Budynek BR Sala 004
Powstańców Wielkopolskich 2a,
61-874 Poznań

✔ Partner Poznań meet(IP)ings: Wolters Kluwer PL
✔ Organizatorzy: Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu oraz Poznańscy Praktycy IP

Program:
➡ Powitanie oraz moderacja spotkania, Anna Wilińska-Zelek, adwokat w FILIPIAKBABICZ Kancelaria Prawna

➡ Wybór prawa w patentowych umowach licencyjnych, Bartosz Fert, rzecznik patentowy w Jakubiak vel Wojtczak & Fert Rzecznicy Patentowi.

➡ Wniosek o udzielenie zabezpieczenia w sprawach dotyczących prawa własności intelektualnej, Maria Gutowska-Ibbs, adwokat w Kancelarii WKGI.

➡ Wniosek o udzielenie zabezpieczenia w sprawach o naruszenie dóbr osobistych, Krzysztof Drozdowicz, radca prawny w Kancelarii dr Krzysztof Drozdowicz, doktor nauk prawnych, adiunkt WPiA UAM.

➡ Reprezentacja pokrzywdzonego w sprawach o przestępstwa naruszenia praw autorskich, Piotr Karlik, adwokat w FILIPIAKBABICZ Kancelaria Prawna, doktor nauk prawnych, adiunkt WPiA UAM.

➡ Podsumowanie dyskusji, zakończenie spotkania, Bartosz Fert, rzecznik patentowy w Jakubiak vel Wojtczak & Fert Rzecznicy Patentowi.


Kolejne spotkania będą miały miejsce 12 grudnia 2019 r. oraz 9 stycznia 2020 r.

Czytaj więcej