Opis kierunku

Studia w formule online (synchronicznie), bez względu na sytuację pandemiczną.  

 

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym na platformie MS Teams. Z wykładowcami i uczestnikami studiów kontaktujesz się przez internet, w czasie rzeczywistym (synchronicznie). W zajęciach uczestniczysz w weekendy, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

Studia podyplomowe, online

Branża automotive to dziś jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Stosuje się w niej najnowocześniejsze metody nie tylko produkcji, ale i organizacji pracy czy zarządzania personelem. Wszystko dla jakości, wyróżnienia się na rynku, wyprzedzenia konkurencji. 

Osoba odpowiedzialna za zarządzanie jakością w branży automotive musi rozumieć funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, każdej jego komórki, ponieważ jej zadaniem jest docieranie do źródeł problemu i rozwiązywanie ich. Niezbędna jest tu zintegrowana, wieloaspektowa wiedza i szereg umiejętności osobistych.

 

Celem studiów podyplomowych jest dostarczenie lub uzupełnienie niezbędnej wiedzy w pełnieniu ważnej roli w organizacji w branży motoryzacyjnej.
Program studiów został starannie zaprojektowany aby dostarczyć uczestnikom kluczowej, niezbędnej wiedzy w zakresie wykonywanej pracy we własnej organizacji.

Uczestnicy podczas studiów zgłębią wiedzę dot. normy ISO/IATF oraz narzędzi jakościowych takich jak: APQP, PPAP, MSA, SPC, FMEA, 8D itd.
Trenerami na studiach podyplomowych są praktycy którzy na co dzień pracują w branży automotive oraz współpracują z największymi klientami OEM takimi jak: BMW Group, Daimler, Grupa PSA, Grupa VW, Volvo itd.

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Zostaw kontakt

studia podyplomowe, kontak

Co zyskujesz?

Studia podyplomowe Zarządzanie jakością w branży automotive, dają możliwość przekwalifikowania zawodowego oraz podwyższenia kompetencji.

 

Certyfikaty wydawane przez firmę Problem Solving podkreślą praktyczny charakter kursu oraz dają możliwość rozwoju w strukturach swojej organizacji.  

 

Każdy słuchacz uczestniczący w kursie zdobywa praktyczną wiedze opartą na przykładach pochodzących wprost firm produkcyjnych.
 

Dla kogo?

Studia dedykowane są dla osób związanych z branżą produkcyjną i automotive lub dla osób, które chciałyby rozpocząć karierę zawodową w tych branżach. 

 

Kierunek, który Cię interesuje jest efektem współpracy Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Dzięki temu na zajęciach online spotkasz się z uczestnikami i wykładowcami z innych miast.

Praktyczny charakter studiów

Absolwent po ukończeniu studiów podyplomowych będzie posiadał konkurencyjną wiedzę dedykowaną dla branży produkcyjnej/automotive oraz będzie mógł ubiegać się o pracę na stanowiskach: inżyniera jakości, inżyniera procesu, inżyniera projektu, inżyniera zwrotów gwarancyjnych, inżyniera ds. kontaktu z klientem itd.

 

Trenerami na studiach podyplomowych są praktycy którzy na co dzień pracują w branży automotive, współpracują z takimi klientami jak: BMW Group, Daimler, Grupa PSA, Grupa VW, Volvo itd.

Dodatkowe certyfikaty

Każdy absolwent dodatkowo i nieodpłatnie otrzyma certyfikaty potwierdzające wiedzę z narzędzi jakościowych wystawione przez firmę szkoleniową Problem Solving:

  1. APQP
  2. PPAP
  3. FMEA
  4. MSA
  5. SPC
  6. Raport 8D
     

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie jakością w branży automotive.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 160
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Michał Stoliński
Arkadiusz Czerniak
Dawid Gwizdalski
Paulina Czana-Jekiełek
Michał Stoliński

Praktyk w branży motoryzacyjnej dostawców Tier 1, Tier 2, Tier 3 w obszarze jakości w międzynarodowych firmach w Polsce. Posiada doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów i procesów (APQP), w narzędziach PPAP, pFMEA, SPC, MSA, Raport 8D oraz we współpracy z największymi klientami...

Arkadiusz Czerniak

Zajmuje się metrologią geometryczną. Na co dzień tworzy programy pomiarowe w oprogramowaniu PC-Dimis, Polyworks oraz Calypso. Jego mocna strona to wymiarowanie i tolerowanie geometryczne GD&T. Swoją karierę jako inżynier zaczynał w firmie, która zajmowała się tłoczeniem elementów...

Dawid Gwizdalski

Na co dzień pracuje w korporacji w branży motoryzacyjnej na stanowisku Koordynatora systemu zarządzania jakością. Audytor wiodący systemów ISO 9001:2015 oraz IATF16949:2016, a także audytor na licencji VDA QMC pierwszej i drugiej strony. Trener zewnętrzny, który prowadzi szkolenia z...

Paulina Czana-Jekiełek

Swoje życie zawodowe od początku wiązała z psychologią organizacji i HR. Karierę rozpoczynała w firmie produkującej przewody klimatyzacyjne dla branży Automotive. Dziś, jako People Business Partner, zajmuje się wsparciem Managerów w ich codziennych wyzwaniach. Jej mocne strony to...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych w Chorzowie

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

E-mail: rekrutacja.sp@chorzow.wsb.pl
Tel.: +32 349 84 78 +48 602 279 894

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00-16:00
Pobierz stronę do PDF