Opis kierunku:

Studia niestacjonarne w salach wykładowych.

 

W trakcie zjazdów spotkasz się z wykładowcą oraz pozostałymi uczestnikami osobiście. W przypadku decyzji Ministerstwa Edukacji i Nauki o braku możliwości prowadzenia zajęć stacjonarnych, zajęcia dydaktyczne będą prowadzone zdalnie.

Studia podyplomowe, tradycyjne

Nowoczesny menedżer to prawdziwy lider, który wie, jak istotne w zarządzaniu firmą jest opanowanie technik wspomagających efektywne kierowanie pracownikami i wpływania na decyzje partnerów biznesowych. Bo bycie liderem, kształtowanie kultury organizacyjnej firmy, pozytywny wpływ na pracowników i dobra współpraca z kontrahentami to nie kwestia talentu czy przypadku. To kwestia rzetelnej wiedzy i praktycznie wyćwiczonych umiejętności.  

Studia na tym kierunku dają możliwość przećwiczenia w realnych warunkach biznesowych, ale pod okiem specjalistów praktyków, wszystkich aspektów funkcjonowania menedżerów w nowoczesnym przedsiębiorstwie i z wykorzystaniem etycznych i nowoczesnych metod opartych na psychologii. 

Naszym celem jest zapoznanie Cię ze standardami skutecznego zarządzania i kierowania pracownikami. Szczególny jednak nacisk kładziemy na wyćwiczenie praktycznych umiejętności przydatnych w codziennej działalności, takich jak np. umiejętność skutecznego wywierania wpływu, przekonywania innych, praktycznej selekcji i oceny pracowników, rozwiązywania konfliktów, motywowania itp. 

finanse-rachunkowosc

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Zostaw kontakt

studia podyplomowe, kontak

Co zyskujesz?

  • Zaletą studiów jest połączenie teorii z praktyką. Dzięki współpracy z SMG/KRC Poland uczestnicy będą mogli wziąć udział m.in. w prowadzonych przez tę firmę autentycznych rynkowych działaniach z zakresu rekrutacji i selekcji oraz oceny kompetencji pracowniczych (w sesji assessment center). 

  • Po ukończeniu studiów jego uczestnicy otrzymają certyfikat SMG/KRC Poland. 

Dla kogo?

Studia adresowane są do menedżerów, których praca jest nierozerwalnie związana z kierowaniem zasobami ludzkimi, motywowaniem pracowników, rozwojem umiejętności interpersonalnych, podejmowaniem decyzji i rozwiązywaniem problemów wynikających z zarządzania zespołem ludzi. 

Praktyczny charakter studiów

W ramach programu studiów prowadzone są warsztaty i treningi, dzięki którym uczestnicy kształtują swoje umiejętności niezbędne w pracy z ludźmi. Wykładowcy realizują także gry, które wymagają od uczestników zaangażowania, przedsiębiorczości, umiejętności prowadzenia rozmów w warunkach konfliktu interesów, asertywności, komunikatywności, myślenia analitycznego oraz rozwijania cech przywódczych. Na zajęciach wykorzystuje się kamery video, co stwarza możliwość efektywniejszego uzyskania pożądanych umiejętności.

 

Uczestnicy tego kierunku uczestniczą także w sesji assessment center w firmie SMG/ KRC Poland.

 

Jeden ze zjazdów realizowany jest w formie zajęć wyjazdowych, w czasie którego uczestnicy biorą udział w zajęciach outdoorowych. 

Dodatkowe certyfikaty

Po ukończeniu studiów jego uczestnicy otrzymają certyfikat SMG/KRC Poland.

Partner programu

SMG/KRC Poland jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku instytucji zajmujących się doradztwem personalnym. W ciągu kilkunastu lat działalności pomogliśmy w osiągnięciu obecnej pozycji przedsiębiorstwom, w których odpowiedni nacisk stawia się na dbałość o poziom swojej kadry zarządzającej oraz pozostałego personelu. 
Znakiem szczególnym naszych działań jest elastyczność i dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Naszym nadrzędnym celem jest osiągnięcie jak najwyższej satysfakcji klienta z wdrożonych rozwiązań z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim. Niezależnie, czy jest to rekrutacja szeregowego pracownika, czy opracowanie koncepcji mającej wpływ na funkcjonowanie całego działu, a nawet organizacji. 
Zespół SMG/KRC Poland tworzą doświadczeni konsultanci posiadający gruntowne wykształcenie w kierunku zarządzania, psychologii oraz socjologii. Pozwala to nam spojrzeć na każdy projekt interdyscyplinarnie, a w wyniku takiej analizy zaproponować skuteczne działania. Nasze doświadczenia zawarliśmy w programie studiów Psychologia w biznesie, który jest odpowiedzią na oczekiwania rynku wobec roli menedżera w przedsiębiorstwie.

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
smg-krc

Program studiów

Program studiów podyplomowych dla kierunku psychologia w biznesie

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 168
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Roman Kraczla
mgr Agnieszka Michalska-Rechowicz
mgr Aleksander Gortat
mgr Roman Kraczla

Prezes SMG/KRC Poland, trener z ponad 15-letnim doświadczeniem. Absolwent socjologii UŚ i ekonomii na AE Katowice. Autor i współautor wielu autorskich programów i projektów szkoleniowych. W latach 1998 – 2002 dyrektor ds. szkoleń Dystryktu Południowego w AIG Amplico Life. Wykładowca i...

mgr Marcin Bański

Prowadzi szkolenia m.in. w ramach studiów podyplomowych z tematów: Zarządzanie zmianami w administracji i urzędzie, Budowanie efektywnych zespołów (Team Building), pracy zespołowej oraz przywództwa, Motywowanie siebie i innych. Konsultant personalny i psycholog prowadzący projekty...

mgr Agnieszka Michalska-Rechowicz

Trenerka odporności psychicznej (Model 4C), Coach (ICC) oraz Certyfikowany Praktyk Rozwoju Learning and Development Practice (CLPD)  renomowanej instytucji Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) w Londynie.


Od 2003 r. pracuje z liderami, specjalistami i przedsiębiorcami w...

mgr Aleksander Gortat

Dziennikarz, prezenter, wykładowca akademicki, lektor. Trener i warsztatowiec specjalizujący się w autoprezentacji medialnej, kreacji wizerunku i technikach przekazu informacyjnego. Na co dzień - dyrektor Radia Plus Śląsk, oraz prezenter informacyjny TVS.

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji studiów podyplomowych w Chorzowie

ul. Sportowa 29
41-506 Chorzów

E-mail: rekrutacja.sp@chorzow.wsb.pl
Tel.: +32 349 84 78 +48 602 279 894

Godziny otwarcia:
  • pn-pt: 08:00-16:00
Pobierz stronę do PDF