Studia MBA w WSB

Master of Business Administration to studia ukierunkowane na szeroko rozumiany rozwój kompetencji biznesowych niezbędnych do skutecznego zarządzania. W naszej ofercie mamy dwa programy:

Program Master of Business Administration przygotowaliśmy we współpracy z Franklin University, amerykańską, prywatną uczelnią non profit o ponad 100-letniej tradycji, której siedziba mieści się w Columbus w USA. Program studiów MBA jest odpowiedzią na aktualne potrzeby przedsiębiorców.  Budujemy go i rozwijamy ściśle współpracując z biznesem. Te elitarne studia ukierunkowane są na szeroko rozumiany rozwój kompetencji niezbędnych do skutecznego i efektywnego zarządzania. Przedstawiciele firm są członkami Rady Programowej, prowadzą zajęcia dydaktyczne oraz organizują wizyty studyjne i spotkania z VIP-ami.

 

Najważniejsze cechy:

  • studia MBA trwają 2 lata i obejmują łącznie 352 godziny wykładowe
  • zajęcia odbywają się w weekendy, średnio raz w miesiącu
  • językiem wykładowym jest język polski
  • słuchaczom zapewniamy komfortowe warunki nauki, networking i profesjonalną kadra dydaktyczna
  • wizyty studyjne w wybranych przedsiębiorstwach wzbogacają proces dydaktyczny i umożliwiają słuchaczom zapoznanie się z praktycznymi aspektami ich funkcjonowania i zarządzania
  • wykłady gościnne prowadzą amerykańscy wykładowcy partnerskiej uczelni oraz specjalni goście VIP
  • możliwość wyjazdu do siedziby partnera – Franklin University w Columbus Ohio, daje słuchaczom szansę uczestnictwa w specjalnych warsztatach realizowanych w trakcie autorskiego programu dostosowanego do głównego programu studiów.

100% zniżki na studia podyplomowe!

Dla kandydatów zapisujących się na studia MBA przygotowaliśmy specjalny bon edukacyjny uprawniający do 100% zniżki na wybrane studia podyplomowe.

Do otrzymania bonu 100% zniżki w czesnym na wybrane studia podyplomowe uprawniony jest kandydat na studia podyplomowe MBA, który:

  • w terminie 01.10.2020 do 31.10.2020 zapiszę się za pośrednictwem formularza zapisów przez Internet lub osobiście w Biurze Informacji i Rekrutacji
  • złoży komplet dokumentów, przejdzie pozytywnie postępowanie kwalifikacyjne i podpisze umowę o świadczenie usług edukacyjnych dla słuchaczy studiów podyplomowych MBA.

Więcej informacji o specjalnych promocjach uzyskasz, kontaktując się z:
Katarzyna Lis
Koordynator Klienta Biznesowego | Dział Sprzedaży

tel. kom. 787 638 120
e-mail: katarzyna.lis@wsb.torun.pl

Palec

Więcej informacji znajdziesz na stronie programów MBA