Studium Języków Obcych Wyższej Szkoły Bankowej zaprasza do udziału w projekcie Nowe Kwalifikacje, w ramach którego WSZYSTKIE pełnoletnie osoby uczące się, pracujące lub mieszkające na terenie województwa śląskiego mogą zdobyć bezpłatnie międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego LTE.

jezyk-angielski-w biznesie

Międzynarodowy certyfikat znajomości języka angielskiego to bardzo cenny wyróżnik w CV każdej osoby, która dba o swój profesjonalny wizerunek. To gwarancja, że w polu „języki obce” nie będzie nieostrych bądź tajemniczych tekstów typu „angielski dobry”, „angielski komunikatywny” czy „dyskretna znajomość języka angielskiego”. 


Certyfikat LTE w CV to formalne potwierdzenie, że zdający miał chęć i ambicję zmierzyć się z międzynarodowym egzaminem i otrzymał potwierdzenie swojego poziomu w skali Rady Europy (CEFR), czyli na jednym z 6 poziomów: A1, A2, B1, B2, C1 lub C2


Ogromną zaletą certyfikatu LTE jest możliwość zweryfikowania online autentyczności wyniku – pozwala to wykazać ponad wszelką wątpliwość, że prezentowany dokument jest wiarygodny. Jak to działa? Każdy certyfikat ma swój unikatowy numer, a po jego wpisaniu na stronie Certificate Verification wyświetlają się dane kandydata i otrzymany wynik. W Twoim CV powinien więc znaleźć się właśnie ten link oraz numer certyfikatu, aby potencjalny pracodawca mógł sprawdzić Twój wynik w niezależny sposób.  
 

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej (www.lerni.us), nauka online!
  • Bezpłatny egzamin i międzynarodowy certyfikat językowy LTE A1-C2 z języka angielskiego!
  • Cenny dodatek do CV, formalne potwierdzenie poziomu wiedzy

Egzamin, który zawsze zdajesz!

 

Pełny test przykładowy do pobrania

Elastyczna forma nauki!

  • www.lerni.eu to nowoczesna platforma e-learningowa. Uczysz się, gdy masz czas, na swoich zasadach i w dowolnej lokalizacji z dostępem do internetu

Kto może wziąć udział w projekcie?

  • WSZYSTKIE pełnoletnie osoby, które mieszkają LUB uczą się LUB pracują na terenie Śląska – zaproś do udziału rodzinę i znajomych!

    Za wyjątkiem:
  • Osób prowadzących działalność gospodarczą oraz członków rad nadzorczych

Dalsze informacje i zapisy

Biuro Projektu
e-mail: sekretariat.csd@gmail.com
tel.: 607 710 401