MBA w WSB

Studia Master of Business Administration w WSB w Opolu.
Program pozwala słuchaczom wzmacniać kompetencje w obszarze podejmowania decyzji i działań w biznesie, uczy strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem, a także wskazuje niestandardowe sposoby rozwiązywania problemów, z którymi stykają się menedżerowie. 

Dla menedżerów z Opolszczyzny

W naszym regionie działają duże spółki krajowe i zagraniczne koncerny oraz stabilne i coraz silniejsze na arenie krajowej i międzynarodowej firmy rodzinne. Ostatnie lata pokazują również dynamiczny wzrost liczby nowych inwestorów na Opolszczyźnie. Prężnie działa też administracja, przed którą wciąż stawiane są kolejne wyzwania. Stąd propozycja Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, aby menedżerowie studia MBA mogli realizować również w Opolu, co wyeliminuje konieczność dojazdów do Wrocławia. 

Program studiów powstał we współpracy z Franklin University, uczelnią ze Stanów Zjednoczonych, natomiast partnerem biznesowym programu MBA jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. 

  • program trwa 2 lata, a zjazdy odbywają się w soboty i niedziele 1-2 razy w miesiącu. 
  • Wszystkie zajęcia prowadzimy w języku polskim. 
  • Do kadry dydaktycznej należą praktycy biznesu. 
  • W ramach programu uczestnicy biorą udział w sesjach wyjazdowych, warsztatach i symulacji biznesowej. 
  • Słuchacze otrzymują bezpłatne materiały dydaktyczne.
  • Absolwenci zdobywają dyplom MBA sygnowany przez przedstawicieli WSB oraz Franklin University.
     
Palec

Więcej informacji znajdziesz na stronie programu MBA

MBA_p.Baran2

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu, dlatego bez wahania zdecydowałem się na studia MBA na tej uczelni. Mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, ale praktycy, z którymi się spotykam na zajęciach, są nieocenionym źródłem inspiracji, rozwiązań i pomysłów biznesowych. Zarówno wykładowcy, jak i uczestnicy programu to skarbnica wiedzy. Sądzę, że po ukończeniu programu będę mógł sprawniej zarządzać obszarem, za który jestem odpowiedzialny w firmie.

Jarosław Baran

Regionalny Dyrektor Sprzedaży, SELT sp. z o.o., absolwent studiów MBA w WSB w Opolu