MBA w WSB

Studia Master of Business Administration w WSB w Opolu.
Program pozwala słuchaczom wzmacniać kompetencje w obszarze podejmowania decyzji i działań w biznesie, uczy strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem, a także wskazuje niestandardowe sposoby rozwiązywania problemów, z którymi stykają się menedżerowie. 

Dla menedżerów z Opolszczyzny

W naszym regionie działają duże spółki krajowe i zagraniczne koncerny oraz stabilne i coraz silniejsze na arenie krajowej i międzynarodowej firmy rodzinne. Ostatnie lata pokazują również dynamiczny wzrost liczby nowych inwestorów na Opolszczyźnie. Prężnie działa też administracja, przed którą wciąż stawiane są kolejne wyzwania. Stąd propozycja Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, aby menedżerowie studia MBA mogli realizować również w Opolu, co wyeliminuje konieczność dojazdów do Wrocławia. 

Program studiów powstał we współpracy z Franklin University, uczelnią ze Stanów Zjednoczonych, natomiast partnerem biznesowym programu MBA jest Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. 

  • program trwa 2 lata, a zjazdy odbywają się w soboty i niedziele 1-2 razy w miesiącu. 
  • Wszystkie zajęcia prowadzimy w języku polskim. 
  • Do kadry dydaktycznej należą praktycy biznesu. 
  • W ramach programu uczestnicy biorą udział w sesjach wyjazdowych, warsztatach i symulacji biznesowej. 
  • Słuchacze otrzymują bezpłatne materiały dydaktyczne.
  • Absolwenci zdobywają dyplom MBA sygnowany przez przedstawicieli WSB oraz Franklin University.
     

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki - partner biznesowy programu MBA w Opolu

Wiedza z zakresu nowoczesnego zarządzania, informacje pochodzące od praktyków oraz wymiana doświadczeń to dziś dla wielu ludzi świata biznesu to, czego najbardziej potrzebują. Słyszymy to na wielu spotkaniach z przedsiębiorcami, które organizuje Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. Dlatego zdecydowaliśmy się zostać partnerem realizowanych od kilkunastu lat przez WSB i cieszących się bardzo dobrą opinią studiów MBA. Wierzymy, że możliwość podjęcia takich studiów także w Opolu zainteresuje przedsiębiorców z naszego regionu

Roland Wrzeciono

Dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki

Palec

Więcej informacji znajdziesz na stronie programu MBA