Zostań Twarzą WSB!

Każdego roku zapraszamy Was - naszych studentów i słuchaczy - do udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekty możecie oglądać w materiałach informacyjnych, reklamach, na plakatach i grafikach uczelni. Tłem do zdjęć są wnętrza naszej uczelni, a także dobrze znane i lubiane miejsca w Opolu.

Studenci I i II stopnia WSB

Staramy się organizować dwie sesje w roku - jedną latem, drugą zimą - każdą dzielimy na dwa dni. Wszystko po to, żebyście mogli wybrać, w której chcecie wziąć udział (oczywiście, można zgłosić się do obu).  Robimy zdjęcia portretowe i zespołowe.

 

Na sesji jest z Wami wizażystka i fotograf oraz opiekun ze strony WSB w Opolu. Udział w sesji jest bezpłatny. Po każdej sesji otrzymujecie swoje profesjonalne zdjęcie, które na pewno przyda się do CV albo na profile w portalach społecznościowych. 

 

Najbliższa sesja zdjęciowa dla studentów zaplanowana jest w terminie 23-24 stycznia 2019 r.  | zapisy zamknięte

 

Słuchacze studiów podyplomowych WSB

Do udziału w sesji zapraszamy w zimowe weekendy - tak, by umożliwić wybór dogodnego dla siebie terminu. Robimy przede wszystkim zdjęcia portretowe. Na sesji, prócz modeli i koordynatora sesji ze strony WSB, obecni są oczywiście wizażystka i fotograf.

Udział w sesji jest bezpłatny, ale każdy uczestnik otrzymuje swoje profesjonalna zdjęcia.

Zgłoś się do udziału w sesji zdjęciowej

Studenci I i II stopnia

Najbliższa sesja zdjęciowa zaplanowana jest w terminie 23-24 stycznia 2020 r.  Do przesyłania zgłoszeń zapraszamy studentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich WSB w Opolu. 

 

zapisy zamknięte

Słuchacze studiów podyplomowych

Wkrótce podamy terminy sesji w roku 2020.