Weronika Kędzierska
Weronika Kędzierska

Jest certyfikowanym Facylitatorem (Advanced ILM według metodyki Process Iceberg®), Trenerem Biznesu (Grupa Set), Coachem (Leadership Coaching School) i Scrum Masterem (Professional Scrum Master). Absolwentka Zdrowia Publicznego CM UJ, Executive Leadership Studies na WSB oraz Master Class of Management i User Experience/Product Design na SWPS. Ekspertka, która pomaga rozwijać współpracę, generować pomysły i innowację.

W swojej pracy łączy agile, facylitację i UX, czyli najlepsze metody holistycznej współpracy w rozwoju produktu, a tym samym rozwoju organizacji. Wszystko po to, aby budować nie tylko niesamowite zespoły, ale też wspierać organizację w zorientowaniu na potrzeby klienta i wyprzedzać konkurencję.

Prowadzi wyjątkowe warsztaty dla zespołów, grup współpracujących razem i projektów. Ułatwia skupienie uwagi, budowanie dużego obrazu, wdrożenie wygenerowanych pomysłów oraz zwiększenie zaangażowania i współpracy w ramach grupy.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju efektywnych zespołów, tworzeniu produktów, twórczym rozwiązywaniu problemów, Design Sprint, wspieraniu organizacyjnej innowacyjności oraz rozwijaniu kompetencji liderskich/facylitacyjnych pracy z grupami. Namiętnie wykorzystuje wizualne narzędzia, nie tylko w trakcie spotkań i szkoleń.

Martyna Dzięciołowska
Martyna Dzięciołowska

Agile Consultant, Scrum Master, trenerka, mentorka. Jest fanką optymalizacji, uszczuplania procesów i eliminacji strat. Zaczęła swoją przygodę w świecie IT optymalizując procesy organizacyjne działając w PMO. Od ponad 5 lat pełni rolę Scrum Mastera, gdzie skupia się nad efektywnością zespołów i jednostek, czyli wykonywaniem rzeczy właściwych. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej oraz Connecticut State University. Certyfikowany SCRUM MASTER. Wykładowczyni akademicka z zakresu zwinnych metodyk zarządzania projektami.

Prywatnie entuzjastka wypraw górskich i sportów zimowych.

Jolanta Błędowska
Jolanta Błędowska

Trener, wykładowca i menedżer z wieloletnim doświadczeniem w biznesie i szkoleniach. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w szkoleniach oraz rzeczywistym zarządzaniu projektami. Posiada udokumentowaną ekspercką wiedzę we wszystkich rodzajach projektów. Zaangażowana we wszystkie etapy projektu, w tym badania zasięgu i wykonalności, projektowanie koncepcyjne i szczegółowe, budowę, uruchomienie oraz eksploatację.

Wielodyscyplinarna, wyspecjalizowana w kontroli jakości, kontroli kosztów, przywództwie zespołu oraz ocenie produktów i procesów.

Coach biznesowy z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniach. Posiada doświadczenie w stanowiskach kierowniczych związanych z zarządzaniem zespołami i zarządzaniem projektami. Akredytowany trener metodologii PRINCE2®, AGILE PM, SCRUM i ITIL.

Projektuje i prowadzi sesje szkoleniowe oraz warsztaty z zarządzania projektami. Zdobyła doświadczenie zawodowe poprzez wdrażanie i nadzorowanie projektów dla instytucji prywatnych i publicznych. Pracowała w bankach komercyjnych w Polsce i za granicą.

Jako trener spędziła około 7000 godzin w salach szkoleniowych. Wśród jej zadowolonych klientów znajdują się m.in.: Bayer Polska, Narodowy Bank Polski, Ministerstwo Finansów, PKP Intercity.

Aabsolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Certyfikacje: PRINCE2® Practitioner, AgilePM® Practitioner, PRINCE2 Agile® Practitioner, ITIL, certyfikacja SCRUM Master, certyfikacja SCRUM Product Owner.

Marcin Szybkowski

Projektant symulacji biznesowych, menadżer, trener oraz konsultant. Posiada ponad 11 lat doświadczenia w edukacji i 13 lat w zarządzaniu projektami. Certyfikowany kierownik projektu AgilePM oraz PRINCE2, posiada także certyfikat PeopleCert Scrum Master I, PeopleCert Scrum Master II, ITIL oraz Change Management.

Stworzył szereg symulacji biznesowych, które w przystępny i interaktywny sposób podejmują istotne problemy organizacji, takie jak zarządzanie projektami, procesami biznesowymi, zespołami, informacją oraz bezpieczeństwem informacji. Autor symulacji biznesowej “Królewski Ogród”, która w nowatorski sposób podejmuje tematykę zwinnego zarządzania projektami oraz pracy w samoorganizujących się zespołach. Podczas warsztatów wykorzystując naukowe metody realizuje potencjał pracowników i wprowadza skuteczne zmiany, które zwiększają efektywność zespołów oraz konkurencyjność firm. W przeszłości zarządzał projektami lokalizacyjnymi oraz edukacyjnymi, a także tworzył merytoryczne programy konferencji w Nowej Zelandii.

Z wykształcenia i zamiłowania historyk oraz pasjonat gier i możliwości ich wykorzystania w edukacji.