Kierunkowsk@z to cykl otwartych bezpłatnych spotkań dla uczniów szkół średnich oraz nauczycieli, w trakcie których wykładowcy WSB oraz partnerzy biznesowi uczelni dzielą się swoją wiedzą.

 

Udział w wydarzeniu to wyjątkowa możliwość spotkania wykładowców Wyższej Szkoły Bankowej, którzy na co dzień nie tylko pracują ze studentami, ale też sprawdzają swoje kompetencje w biznesie. W ramach Kierunkowsk@zu przygotowaliśmy zarówno moduł dla uczniów, jak i nauczycieli.

 

Moduł dla nauczycieli
To wykłady z obszaru pedagogiki, psychologii oraz komunikacji, przygotowane przez ekspertów WSB – doświadczonych psychologów i pedagogów.

 

Nauczyciele uczestniczący w projekcie mogą otrzymać zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniach. Udział jest bezpłatny.

 

Moduł dla uczniów
To wykłady, podczas których poruszamy obszary tematyczne bliskie młodzieży i uzupełniające wiedzę zdobywaną podczas lekcji. Będziemy zarówno szlifować kompetencje miękkie, jak i przekazywać ważne informacje związane z wejściem młodych ludzi na rynek pracy.

 

Uczniowie chcą poruszyć konkretny temat? Interesuje ich szczególna dziedzina? Prosimy o kontakt z najbliższą Wyższą Szkołą Bankową. Możemy przygotować spotkanie odpowiadające na ich potrzeby.


Dowiedz się więcej. Kliknij nazwę najbliższego miasta i sprawdź możliwości organizacji wydarzenia w Twojej okolicy.


Bydgoszcz

Łódź

Gdańsk

Gdynia

Szczecin

Toruń

Czytaj więcej