Nareszcie! Wyższa Szkoła Bankowa wprowadza się do Łodzi.  Będzie sporo niespodzianek i mamy nadzieję, że nie raz Cię zaskoczymy. To już nasza jedenasta lokalizacja w Polsce. 

Wiemy, że wybór dobrej uczelni nie jest łatwym zadaniem, dlatego zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy: 

  • poszukujesz uczelni, która pozwoli Ci połączyć naukę z pracą? Już nie musisz. 

  • chcesz uczyć się w miejscu, w którym studenci są traktowani po partnersku? Przyjdź do nas. 

  • zależy Ci na kierunku, po którym z łatwością znajdziesz dobrą pracę? WSB to strzał w dziesiątkę! 

W WSB w Łodzi rozpoczniesz studia licencjackie, możesz wybierać też z około 80 wyspecjalizowanych kierunków studiów podyplomowych. Czekają na Ciebie nowoczesne programy nauczania, świetni wykładowcy-praktycy oraz… nowi znajomi, bo sieć kontaktów jest kluczowa dla rozwoju każdej kariery zawodowej. 

WSB w Łodzi mieści się w centrum miasta, więc z łatwością dotrzesz do nas komunikacją miejską. Czekamy na Ciebie na ulicy Brzozowej.  

 

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa niepublicznych uczelni. Zaufało nam już ponad 400 000 studentów – teraz czas na Ciebie! Rekrutację zaczynamy we wtorek 29 marca 2022 r.  

Wszystkie kierunki studiów przygotowujemy we współpracy z przedstawicielami biznesu. Programy nauczania konsultujemy z pracodawcami, ponieważ chcemy, żeby nasi studenci zdobywali wykształcenie idealnie dopasowane do rynku pracy i potrzeb przedsiębiorstw. Średnio aż 80% studentek i studentów naszych kierunków licencjackich rozpoczyna pracę już w czasie studiów! 

 

Do zobaczenia w Łodzi! 

 

Dowiedz się więcej

Czytaj więcej