Doktorat w Wyższej Szkole Bankowej

Jeżeli tytuł magistra to dla Ciebie za mało i chcesz dalej rozwijać się w dziedzinie, która jest Twoją prawdziwą pasją – zdecyduj się na studia doktoranckie w Wyższej Szkole Bankowej. Na mocy decyzji Centralnej Komisji do spraw Stopni i Tytułów uzyskaliśmy wymagane uprawnienia, a dokładniej mówiąc:

 

  • Wydział Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu otrzymał uprawnienie do nadawania stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia.
  • Wydział Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu.
  • Wydział Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu otrzymał uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia.

WSB w Poznaniu oraz we Wrocławiu to pierwsze uczelnie niepubliczne w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku z uprawnieniami do nadawania stopnia doktora. 


W zależności od wydziału oferujemy różne warianty doktoratu. Więcej informacji znajdziesz na stronie WSB w danym mieście.