W tym roku, podczas warsztatów realizowanych przez Drużynę WSB w szkołach, pokażemy uczniom jak napisać dobre CV oraz jak "zabłysnąć" w trakcie egzaminu ustnego lub rozmowy o pracę. Podamy praktyczne rady na opanowanie tremy w czasie wystąpień publicznych oraz podpowiemy jak zostać blogerem, vlogerem czy influencerem. Te nowe zajęcia już dawno przestały być tylko hobby, a stały się kolejnym modnym sposobem zarobkowania przez młode osoby. Nie zapomnimy także o cyberprzemocy, temacie, który jest bardzo ważny i może powodować poważne konsekwencje zarówno dla ofiary, jak i oprawcy. 


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Sprawdź naszą ofertę w poszczególnych miastach.
 

Przykładowa tematyka szkoleń:

  • CV i rozmowa rekrutacyjna – jak się wyróżnić?
  • Cyberprzemoc – jak się chronić?
  • Bloger, vloger, influencer – zawód czy hobby?
  • Wystąpienia publiczne - jak się nie dać tremie?

Dodatkowe informacje

Materiał do warsztatów powstał we współpracy z psychologami i trenerami, dlatego ich tematyka jest dostosowana do potrzeb i poziomu uczniów szkół średnich. Poruszane tematy zostały opracowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane w czasie wcześniejszych edycji warsztatów, przez samych uczniów.

 

Wszystkie spotkania poprowadzą studenci Wyższej Szkoły Bankowej, profesjonalnie przeszkoleni w tym zakresie. Zaproponowane zajęcia odbędą się na terenie zgłoszonej szkoły. Z uwagi na warsztatowy charakter prezentacji, spotkania wymagają zaangażowania uczestników.

 

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, żeby realizowany program spełnił swoje cele i przyczynił się do rozwoju uczniów. Dodatkowo nauczyciel otrzymuje pakiet materiałów związanych z tematyką prowadzonych warsztatów, które stanowią ich rozwinięcie i mogą być podstawą do kontynuacji tej tematyki np. w ramach lekcji wychowawczych.