Maturalne powtórki. matura 2023

#matura2023 przed Tobą?

Mamy dla Ciebie cykl bezpłatnych powtórek online z języka polskiego i matematyki.

Ucz się z Izą Kasperek – najbardziej znaną polonistką w Polsce i z Krzysztofem Chojeckim - Panem Pistacją, który przybliży Ci najważniejsze zagadnienia z matematyki.
 

Powtórz najważniejsze zagadnienia, by lepiej poradzić sobie z maturą 2023!

Organizacja

Przygotuj się z nami do matury! Najbliższe spotkania już w styczniu: język polski - 17.01.2023 i matematyka - 19.01.2023

Poznaj naszych ekspertów

Iza Kasperek

Absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa. Dyplomowana nauczycielka języka polskiego oraz retoryki. Założycielka kanału „Wiedza z Wami” na Youtube, który został stworzony z myślą o maturzystach. Od ponad 8 lat nagrywa materiały na temat praktycznego podejścia do pisania rozprawek, wypracowań czy interpretacji lektur. Dzieli się własnymi refleksjami na temat poszczególnych utworów, a także opowiada o własnych doświadczeniach maturalnych. Jej filmy przekroczyły ponad 208 000 subskrypcji.  

 

Izabela Kasperek
Krzysztof Chojecki

Pomysłodawca i współtwórca darmowego projektu edukacyjnego Pi-stacja Matematyka; (www.pistacja.tv), dla którego stworzył ponad 500 filmów z matematyki. Nauczyciel matematyki i menedżer ds. edukacji w Szkole Otwartej w Warszawie. Twórca filmów edukacyjnych z matematyki w Korki.tv – programie edukacyjnym w telewizji METRO na czas pandemii dedykowanym uczniom i uczennicom szkół średnich. Laureat listy 100 roku 2020, która wyróżnia osoby szczególnie przyczyniające się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce.

Krzysztof Chojecki

Harmonogram i tematyka najbliższych spotkań

Zastanawiasz nad tym jakie cechy ma maturalny test językowy?
Jak jest punktowany i oceniany?


Na te pytania odpowie już 22 listopada Iza Kasperek.
Podczas spotkania dowiesz się również:

  • jakie informacje musisz posiadać, by napisać test na 100%,
  • w jaki sposób poprawnie czytać treści poleceń, a także za co możesz zyskać, a za co stracić punkty

Na spotkaniu zostaną także zaprezentowane przykładowe zadania i ich rozwiązania.

 

Zapisz się już dziś

Maturalne powtórki. matura 2023_n

Nie wiesz jak wyznaczyć funkcję liniową?

Nie wiesz jak rozwiązać układ równań z dwiema niewiadomymi?
 

Weź udział w spotkaniu z Krzysztofem Chojecki,  19 stycznia o godz. 19:00, z nami powtórzysz:

  • własności funkcji liniowej na podstawie wzoru i wykresu
  • równania z parametrem
  • równania liniowe i układy równań liniowych
  • równia z dwiema niewiadomymi

 

Zapisz się już dziś

Maturalne powtórki. matura 2023_n

Wkrótce kolejne spotkania!

Obserwuj nas w social mediach oraz nasze strony www, by nie przeoczyć kolejnych spotkań w ramach powtórek maturalnych:

Iza Kasperek

Drodzy maturzyści 2023 – specjalnie dla Was Wyższe Szkoły Bankowe oraz Dolnośląska Szkoła Wyższa wraz ze mną organizują spotkania, które nie tylko pomogą Wam zrozumieć nowy egzamin maturalny, ale też przygotować się do niego w 100%. Podczas naszych spotkań omówimy dokładnie każdy jego element, wskażę Wam najlepsze sposoby na to, by się mądrze nauczyć i unikać niepotrzebnych pułapek oraz związanego z nimi stresu.  
Ofert jest wprawdzie wiele, ale akurat ta jest dla Was najlepsza. Dlaczego?  
Jako nauczyciel uczę już kilkanaście lat. Stale się szkolę i zdobywam wiedzę, także w zakresie nowej matury. Jestem certyfikowanym egzaminatorem, co sprawia, że doskonale wiem, jak Was przygotować do egzaminu w 2023 roku.

Możecie być absolutnie pewni, że to będzie dla Was najlepsze spotkanie wyjaśniające i przygotowujące przed maturą. 

Izabela Kasperek

certyfikowany egzaminator nowej matury

Krzysztof Chojecki

Siema maturzyści 2023! Mówią na mnie "Pan pistacja". Razem z Wyższą Szkołą Bankową oraz Dolnoślaską Szkołą Wyższą przygotowaliśmy dla Was cykl streamów, które pomogą Wam przygotować się do nowego egzaminu maturalnego z matematyki! Podczas spotkań przypomnicie sobie niezbędną wiedzę z takich obszarów, jak: potęgi, pierwiastki, logarytmy, równania, funkcja liniowa i kwadratowa, ciąg arytmetyczny, ciąg geometryczny i trygonometria. Rozwiążemy także typowe zadania maturalne z wyżej wymienionych działów, na podstawie których dokładnie omówimy strategie rozwiązywania zadań.

Krzysztof Chojecki

Pan Pistacja

0 zł

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja.

0 zł
udział w spotkaniach jest bezpłatny
100%

Utrwalaj wiedzę przed maturą z dowolnego miejsca, dogodnego dla Ciebie

100%
online
10

w ramach powtórek maturalnych odbędzie się 10 spotkań z naszymi ekspertami

10
spotkań z ekspertami
Organizacja

Przygotuj się z nami do matury! Najbliższe spotkania już w styczniu: język polski - 17.01.2023 i matematyka - 19.01.2023

Organizatorzy Maturalnej powtórki. Matura 2023

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa niepublicznych uczelni wyższych w Polsce. Mamy siedziby w 11 miastach: w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie, czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance. Praktyczna wiedza przekazywana przez ekspertów, a także otwartość naszych wykładowców i pracowników administracyjnych sprawiają, że studia w WSB to czas zdobywania doświadczeń i niezapomniana przygoda.

Dolnośląska Szkoła Wyższa to uczelnia akademicka we Wrocławiu, która w tym roku obchodzi 25-lecie. Każdego roku kształci ponad 7000 studentów i słuchaczy. Jej oferta edukacyjna obejmuje studia licencjackie, magisterskie oraz podyplomowe. Uczelnia posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinach pedagogika oraz nauki o komunikacji społecznej i mediach. Dolnośląska Szkoła Wyższa od 17 lat znajduje się na 1 miejscu w rankingu najlepszych uczelni niepublicznych na Dolnym Śląsku, według „Perspektyw”.