Opis kierunku

Studia w formule hybrydowej.
 
Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym w formie hybrydowej. Część zajęć będzie odbywać się w formie tradycyjnej w salach wykładowych, a część w formie online na platformie MS Teams. W zajęciach uczestniczysz zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

hybryda

Rynek wymaga łatwej dostępności produktów i usług w bardzo krótkim czasie, po konkurencyjnych cenach. Biznes nieustannie musi rozwiązywać dylematy i konflikty celów, takie jak między innymi niskie koszty zapasów, każdy produkt dostępny dostarczony od zaraz, szybki, ale tani transport, masowy, ale zindywidualizowany produkt. Efektywna i skuteczna logistyka to obecnie klucz do sukcesu każdej firmy. Zarządzanie procesami logistycznymi w przedsiębiorstwie wymaga od specjalistów ciągłego aktualizowania wiedzy, zapoznawania się z nowymi koncepcjami zarządzania oraz nowymi systemami i narzędziami informatycznymi. 

sp_sesjalato_117

Zajęcia na kierunku „Logistyka w biznesie” dostarczą Ci nie tylko aktualnej wiedzy na temat metod rozwiązywania wyzwań na rynku pracy oraz praktycznych narzędzi do zastosowania w przedsiębiorstwach, ale też szeregu umiejętności związanych z komunikacją, analitycznym i logicznym myśleniem, metodami rozwiązywania problemów. Uczestników studiów czekają też zajęcia warsztatowe, laboratoryjne oraz ćwiczeniowe, które dostarczą kompleksową wiedzę z zakresu logistyki i zarządzania firmą w aktywnej formie. 

sp_sesjalato_75

Jeśli jesteś zainteresowany studiami podyplomowymi i chcesz dowiedzieć się więcej zostaw do siebie kontakt!
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.
 

Zostaw kontakt

kontakt

Cel studiów

Dzięki tym studiom zdobędziesz praktyczną wiedzę, poznasz skuteczne metody i narzędzia do zastosowania w rozwiązywaniu współczesnych problemów logistycznych przedsiębiorstw oraz nabędziesz umiejętności i kompetencji społecznych kluczowych we współczesnym biznesie. 

Korzyści

  • Uzyskasz umiejętności i kompetencje niezbędne w każdym przedsiębiorstwie. 
  • Dzięki uczestniczeniu w zajęciach warsztatowych, laboratoryjnych oraz ćwiczeniowych prowadzonych przez praktyków i doświadczonych dydaktyków będziesz przygotowany do wykorzystania zdobytej wiedzy i umiejętności w praktyce.  
  • Będziesz wyposażony zarówno w wiedzę twardą w zakresie systemów i procesów logistycznych, kosztów oraz wsparcia informatycznego, jak i w kompetencje miękkie, takie jak prowadzenie negocjacji czy budowanie relacji z partnerami biznesowymi w środowisku wirtualnym i gospodarki globalnej. 
  • Będziesz mieć okazję zdobyć certyfikat potwierdzający wiedzę i kompetencje w zakresie systemów zarządzania zasobami przedsiębiorstwa klasy ERP w procesach logistycznych oraz zarządzania magazynem klasy WMS wystawiony przez dostawcę rozwiązań informatycznych w ramach pakietu szkoleniowego ELSE.EDU 

Dla kogo?

  • Pracownicy i menedżerowie, którzy poszukują rozwiązań dla skutecznego zarządzania logistyką w przedsiębiorstwach na rynku polskim i międzynarodowym.  
  • Osoby chcące zdobyć nowe kwalifikacje, aby zwiększać swoje szanse na rozwój osobisty i szanse na atrakcyjność na rynku pracy. 
  • Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą chcący poprawić wyniki dzięki innowacjom i działaniom racjonalizacyjnym w sferze logistyki. 
  • Nauczyciele zawodu logistyk i języków obcych dla zawodu logistyk. 
  • Absolwenci studiów wyższych, którzy chcieliby rozwinąć swoje zdolności menedżerskie i związać swoją przyszłość zawodową z branżą logistyczną. 

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku Logistyka w biznesie.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 172
Liczba zjazdów: 10
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

Grzegorz Lewandowski
Prof. Dr hab.  Mirosław Chaberek
Leszek Reszka
Dr Grażyna Chaberek
Dr Agnieszka Szmelter – Jarosz
Logistyka menedżer
M Hanuszek
Dariusz Weiland
Mirosław Meller
Katarzyna Bartowiak
mgr Grzegorz Lewandowski

Specjalista w zakresie logistyki w produkcji i magazynowaniu, trener biznesu. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobył, pracując na stanowiskach menedżerskich w obszarach produkcji i magazynowania. Od 11 lat...

Prof. Dr hab. Mirosław Chaberek

Profesor Mirosław Chaberek pełni funkcję w wielu instytucjach:

  • przewodniczącego Rady Nadzorczej PKP S.A,
  • Wiceprzewodniczący Rady Techniczno- Ekonomicznej przy Prezesie Urzędu Transportu Kolejowego;
  • Członek Rady do spraw transportu kolejowego przy Prezesie Urzędu transportu...
Leszek Reszka

Doktor nauk ekonomicznych, pracownik Katedry Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego. 
Zainteresowania koncentruje na tematyce wsparcia logistycznego organizacji, w szczególności podejmowania decyzji menedżerskich w logistyce, prognozowania oraz optymalizacji oraz dydaktyki logistyki.
Kierownik...

Dr Grażyna Chaberek

Doktor Grażyna Chaberek jest wykładowczynią na Uniwersytecie Gdańskim. Pełni Funkcję:

  • Zastępcy Dyrektora Instytutu Geografii UG, ds. rozwoju;
  • Członkini Zarządu Polskiego Towarzystwa Geograficznego
  • Członkini Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego; Akredytowany tutor...
Dr Agnieszka Szmelter – Jarosz

Doktor Agnieszka Szmelter - Jarosz, jest pracownikiem Uniwersytetu Gdańskiego. W ramach zainteresowań naukowych wykładowca wymienia: systemy ERP, logistyka zaopatrzenia, logistyka produkcji, statystyka procesów biznesowych, Judoka, Kaizen, Lean Management, Six Sigma, zarzadzanie jakością̨...

Maciej Rakowski

Menedżer kierunku logistyka na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu,

Dyrektor ds. logistyki, specjalista ds. BHP, wieloletni nauczyciel dyplomowany informatyki, logistyki, kierownik ds. sprzedaży, marketingu i logistyki, informatyk-wdrożeniowiec systemów informatycznych zarządzania w...

Michał Hanuszek

Ekspert w prowadzeniu negocjacji międzynarodowych i dyplomowany psycholog biznesu ze specjalizacją kultury biznesu chińskiego. Koordynuje rozwój menedżerów i wspiera ich w procesie zmian na rynkach międzynarodowych.

Jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska na...

Dariusz Weiland

Wykładowca na kierunku Logistyka w biznesie jest pracownikiem na Uniwersytecie Gdańskim.  W ramach zainteresowań naukowych wymienia: logistyka informacji, handel elektroniczny (e-commerce), platformy sprzedaży e-commerce, modele Multichannel i Omnichannel, procesy logistyczne w...

Mirosław Meller

Wykładowca na Uniwersytecie WSB Merito w Toruniu, prowadzi własną działalność gospodarczo - doradzczo-finansowa dla banków i przedsiębiorstw.  W ramach zainteresowań naukowych wymienia: projekty inwestycyjne w logistyce, analiza i zarzadzanie ryzykiem kredytowym, ocena projektów...

Katarzyna Bartowiak

Wykładowca na kierunku Logistyka w biznesie, prowadzi własną działalność gospodarczą związaną z prawem. W ramach zainteresowań naukowych wymienia: Podstawy prawa z elementami prawa cywilnego, Podstawy prawa gospodarczego, Transport i spedycja, Prawne aspekty obsługi celnej w...

Poznaj innych wykładowców
Hand icon

Jeśli wiesz już, co chcesz studiować

Zapisz się online

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe, studia MBA

Budynek A, pokój nr 005
Młodzieżowa 31A 87-100 Toruń
87-100 Toruń

E-mail: studia SP anna.adamczyk@wsb.torun.pl; studia MBA kinga.kolodziej@wsb.torun.pl
Tel.: studia podyplomowe +48 538 688 806

Godziny otwarcia:
  • pn: 08:00 - 16:00
  • wt: 10:00 - 17:00
  • śr: 08:00 - 16:00
  • cz: 10:00 - 16:00
  • pt: 08:00 - 15:00
Pobierz stronę do PDF