Studia i szkolenia na zamówienie

Dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani ofertą studiów i szkoleń w Wyższej Szkole Bankowej lub chcą skierować do nas swoich pracowników, przygotowaliśmy Program Firma. Jest to pakiet specjalnych korzyści, dzięki któremu tworzymy dla naszych klientów ofertę edukacyjną ściśle dopasowaną do ich potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z Programu Firma?

  • Organizujemy spotkanie z doradcą edukacyjnym, który przedstawi szczegółowo naszą ofertę, a także pomoże wybrać optymalną ścieżkę dalszego kształcenia i rozwoju kompetencji.
  • Proponujemy również study in company, czyli studia i szkolenia szyte na miarę. To oferta dla firm o szczególnych potrzebach szkoleniowych. W tym przypadku dopasowujemy kadrę, program, formę oraz miejsce zajęć do oczekiwań klienta.
  • Gwarantujemy korzystne ceny, stałe i negocjowane zniżki na studia i szkolenia. 

Dogodna forma płatności

WSB umożliwia firmom następujące formy płatności:

  • pełne sfinansowanie kształcenia - firma w całości pokrywa koszty studiów i/lub szkolenia
  • częściowe dofinansowanie - w zależności od polityki firmy, WSB dopuszcza finansowanie z dwóch źródeł np. pracownik płaci część wartości z własnych środków, a pozostałą część wartości studiów i/lub szkolenia pokrywa firma.
  • dofinansowane z UE - firma pokrywa tylko część opłat za studia i/lub szkolenia. Wysokość opłaty zależy od wysokości dofinansowania ze środków unijnych.

Więcej informacji:

Dział Sprzedaży – Program Firma, studia i szkolenia na zamówienie.
ul. Fabryczna 29-31, bud. A

53-609 Wrocław
tel. 71 722 34 01

Kom. 608 391 635 lub 795 435 820.
e-mail: programfirma@wsb.wroclaw.pl