Studia i szkolenia dla firm

Dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać kompetencje swoich pracowników na studiach i szkoleniach, proponujemy Program Firma. Jest to pakiet specjalnych korzyści, dzięki któremu tworzymy dla naszych klientów ofertę edukacyjną ściśle dopasowaną do ich potrzeb. Z Programu Firma korzystają zarówno przedsiębiorcy reprezentujący jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże, międzynarodowe korporacje.

Agnieszka Ulman

Program Firma to wyjątkowa propozycja dla przedsiębiorców, którym zależy na rozwoju osobistym swoich pracowników. Jestem przekonana, że włączenie Programu Firma do pakietu benefitów dla swojego zespołu, zaowocuje podniesieniem kompetencji pracowników, a także zmniejszeniem
rotacji w firmie. Program jest całkowicie bezpłatny dla pracodawcy, nie zobowiązuje do ponoszenia kosztów studiów pracowników, natomiast niesie ze sobą pakiet dodatkowych korzyści. Nie od dzisiaj wiadomo, że pracodawca, który pomaga w rozwijaniu swoich pracowników, rozwija również swoją firmę, co jest jednym z kluczy do sukcesu. Od początku trwania programu swoją opieką objęliśmy już kilkudziesięciu Partnerów w całej Polsce i ciągle poszerzamy naszą współpracę o kolejne przedsiębiorstwa. Gorąco polecam Program Firma i serdecznie zapraszam do współpracy.

Agnieszka Ulman

Koordynator Klienta Biznesowego

Program Firma

Korzyści dla firmy:

  • Organizujemy spotkanie z Koordynatorem Klienta Biznesowego, który zweryfikuje potrzeby firmy i na podstawie uzyskanych informacji zaproponuje odpowiednie propozycje rozwoju pracowników w ramach oferty edukacyjnej Wyższych Szkół Bankowych.  
  • Możemy przygotować tzw. studia in company, czyli ofertę szytą na miarę, dla całych grup pracowników. To propozycja dla firm o szczególnych potrzebach szkoleniowych. W tym przypadku dopasowujemy kadrę, program, formę oraz miejsce zajęć do oczekiwań klienta.
  • Gwarantujemy korzystne ceny oraz negocjowane zniżki.
  • Dzięki indywidualnej opiece Koordynatora Klienta Biznesowego, cały proces doboru, planowania i realizacji procesu edukacji pracowników jest dużo prostszy. 

Korzyści dla pracowników firm:

  • Możliwość skorzystania ze zniżek przyznanych pracodawcy w ramach Programu Firma (zniżka na cały tok studiów).
  • Opieka Koordynatora Klienta Biznesowego podczas rekrutacji na studia sprawia, że ten proces może być jeszcze szybszy i przyjemniejszy.
  • Nowe umiejętności i kompetencje zdobywane w Wyższych Szkołach Bankowych, cieszących się zaufaniem studentów, absolwentów, środowiska akademickiego i biznesowego, będą przynosić profity w długiej perspektywie zawodowej.

Dogodna forma płatności

WSB umożliwia firmom następujące formy płatności:

  • pełne sfinansowanie - firma w całości pokrywa koszty studiów, szkolenia
  • dofinansowanie studiów pracownikowi - w zależności od polityki firmy, WSB dopuszcza finansowanie z dwóch źródeł np. pracownik płaci część wartości z własnych środków, a pozostałą część pokrywa firma.
  • samodzielne finansowanie studiów przez pracownika, korzystając z oferty zniżek Programu Firma

Spotkanie z koordynatorem

Spotkaj się z Koordynatorem Klienta Biznesowego
 

Celem spotkania jest zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami o możliwościach oraz sposobie uzyskania zniżek z tytułu Programu Firma.

 

DARMOWA KONSULTACJA

 

WSB Wrocław, dwóch mężczyzn, spotkanie biznesowe, uścisk dłoni

Kontakt

Więcej informacji o Programie Firma uzyskasz, kontaktując się z:
 

Agnieszką Ulman
Koordynator Klienta Biznesowego

 

Dział Sprzedaży – Program Firma, studia i szkolenia na zamówienie.
ul. Fabryczna 29-31, bud. A

53-609 Wrocław
e-mail: programfirma@wsb.wroclaw.pl