W WSB działa Centrum Języków Obcych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i przeznaczone dla przedstawicieli różnych zawodów. Uczymy języka ogólnego i biznesowego, prowadzimy kursy specjalistyczne koncentrujące się na słownictwie i umiejętnościach językowych związanych z działalnością konkretnej firmy, specyfiką stanowiska pracy czy branży. Przygotowujemy również do egzaminów na certyfikaty. Uczymy 4 języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego.

Starannie dobieramy kadrę dydaktyczną pod kątem kwalifikacji. Na zajęciach spotkasz lektorów, którzy ukończyli studia filologiczne i mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka. A najważniejsze jest to, że lubią uczyć i zależy im na Twoim sukcesie. Pamiętaj, że nasi lektorzy są od lat związani z WSB, a to gwarantuje ich świetne merytoryczne przygotowanie do prowadzenia kursów w dziedzinach powiązanych z biznesem.

W nauczaniu wykorzystujemy formułę blended-learning, czyli połączenie tradycyjnych zajęć i aktywności online. Jako uczestnik kursu masz dostęp do platformy e-learningowej, na której możesz ćwiczyć umiejętności językowe w dowolnej chwili i dowolnym miejscu. Uczysz się, rozwiązując quizy, grając w gry, oglądając filmy. 

Palec
Szkolenia

Dzięki współpracy z Educational Testing Service (ETS) Global dajemy naszym studentom, słuchaczom i klientom możliwość zdania certyfikowanego egzaminu TOEIC® Listening and Reading. Certyfikat TOEIC® Listening and Reading to najczęściej zdawany egzamin w środowisku pracy, uznawany przez ponad 14 000 firm i organizacji na świecie – m.in. Starbucks, Air Frace, Renault, Accenture, FedEx, Toyota, LG, Huawei, czy Air Asia. Sprawdza umiejętności językowe na poziomach A1-C1.

Szkolenia BEST (Business English Smart Toolkit):
  • Business English for Finance
  • Business English for Management 
  • Business English for Tourism 
  • Business English for Logistics
Krawat
Szkolenia umiejętności biznesowych Can-Do:
  • Business Presentations 
  • Business Meetings
  • Business Negotiations
  • Business Communication