dr Marcin Żmigrodzki

Kierownik merytoryczny kierunku oraz studiów podyplomowych WSB we Wrocławiu "Zarządzanie Projektem Informatycznym", PgMP, PMP, zdobywca nagród PMI Award 2007, 2009, 2010, 2013, 2014 i PMI Poland 2010 Product Award, Microsoft .NET Initiative 2003, praktyk z ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami i programami, menadżer w sektorze finansowym, IT i produkcyjnym, finalista konkursu Polish Project Excellence Award 2010, autor wielu artykułów na temat zarządzania projektami, wykładowca na konferencjach, autor książki "Zarządzanie projektami małymi kroczkami" i pierwszej aplikacji edukacyjnej na iPhone i Android z zakresu zarządzania projektami, właściciel firmy Octigo.

Paweł Gąsowski

Trener biznesu i coach. Koordynator i kierownik programów unijnych POKL. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachingu MODERATOR. Członek Toastmasters Polska. Specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania personelem, wystąpień publicznych i miękkich aspektów zarządzanie projektami. Koordynator i twórca programów rozwojowych w korporacjach. Twórca szkoleniowych gier strategicznych z zarządzania projektami – nagrodzony przez Project Management Institute w 2007, 2009, 2013 za najlepsze szkolenie roku.

Jerzy Łukomski

Z branżą usług finansowych związany od 2003 roku, od 2009 bierze aktywny udział w optymalizacji oraz wdrażaniu architektury procesów dla dużego banku (współautor programu szkoleniowego na poziomie Green Belt). Zrealizował kilkadziesiąt projektów Six Sigma w różnych rolach: od członka zespołu projektowego poprzez project managera, aż do opiekuna projektu (Black Belt).  Twórca artykułów dotyczących optymalizacji i Six Sigma dla portalu dotyczącego projektów i procesów www.octigo.pl.

Bartłomiej Mazurkiewicz-Bylok

Praktyk projektowania i doskonalenia rozwiązań oraz procesów dla polskich i międzynarodowych organizacji z sektora usługowego. Lider zespołu robotyzacji w banku. Zajmuje się analizą biznesową, doskonaleniem procesów oraz tworzeniem architektury korporacyjnej. Współautor materiałów edukacyjnych i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Zarządzanie Wymaganiami i Analiza Biznesowa. Współautor oraz trener programu szkoleniowego z metodyk Lean, SixSigma oraz Studium Produktywności jednego z dużych polskich banków. Certyfikowany Analityk Biznesowy.