Opis kierunku

Rekrutacja zakończona!
Interesuje Cię ten kierunek? Zapisz się na listę rezerwową.

 

Holistyczna szkoła rozwoju to jedne z nielicznych studiów w Polsce dotyczące rozwoju o podejściu holistycznym. Podczas zajęć zdobędziesz wiedzę na temat psychologii zmian, treningu szczęścia, assessment center, zarządzania stresem, sztuki podejmowania decyzji i wiele innych. To aż 15 obszarów tematycznych, dzięki którym poznasz wiele narzędzi i technik przydatnych zarówno w życiu osobistym jak i biznesie. Jeśli poznasz zasady, jak działa mózg i emocje, łatwiej będzie Ci wprowadzić usprawnienia na całe życie.

Co zyskujesz?

 • Możliwość udziału w 15 interdyscyplinarnych kursach, które zwarte są w programie studiów. Każdy kurs to osobna dawka wiedzy, a także ciekawe tematy, które pozwolą na wejście na wyższy stopień świadomości siebie:
  • dowiesz się, czym jest wellbeing,
  • kiedy realizuje się własny potencjał,
  • dowiesz się, jak mówić, aby Cię słuchano,
  • poznasz sposoby na pobudzenie kreatywności czy pracę z nawykami.
 • Pracodawcy wymagają od nas skrajnie różnych umiejętności. Żeby popracować nad wszystkimi, musiałbyś skończyć wiele kierunków studiów. Dzięki holistycznej szkole rozwoju udoskonalisz najważniejsze umiejętności przydatne w każdej pracy i biznesie.

 

 

Certyfikaty

Podczas studiów zdobędziesz darmowe certyfikaty:

 • podstawy coachingu
 • wellbeing
 • kreatywności.

 

Dla kogo?

Studia skierowane są do osób, które:

 • poszukują rozwoju osobistego w oparciu o całościową równowagę,
 • były już na wielu szkoleniach, ale wciąż czują niedosyt i chcą czegoś więcej.

 

Studia niestacjonarne (tradycyjne)

Nową wiedzę i umiejętności zdobywasz, dzięki zajęciom realizowanym w murach uczelni podczas weekendowych zjazdów, zgodnie z ustalonym harmonogramem zjazdów.

 

Marcin Rogoza2

W piramidzie potrzeb Maslowa rozwój osobisty jest na najwyższym poziomie. To ten etap, gdy możesz pozwolić sobie na analizę tego, czego potrzebujesz do samorealizacji. Przy tworzeniu tego kierunku to była pierwsza część naszej misji – zaczęliśmy od rozwoju. Drugim ważnym elementem w rozwoju jest uważność i poszukiwanie balansu pomiędzy pracą a życiem prywatnym. To właśnie ten obszar, którym chcieliśmy się zająć. Trzecim elementem łączącym całość jest holistyczne podejście. Nie można niczego budować bez spojrzenia na człowieka jako całość, na jego siły i jego słabości. Te elementy zawarliśmy w całej koncepcji programu studiów i tak powstała Akademia Rozwoju Osobistego i Kariery, którą tworzą absolutni fascynaci i specjaliści w swoich dziedzinach.

mgr inż. Marcin Rogoza

Wykładowca kierunku | Certyfikowany szkoleniowiec Design Thinking, specjalista w zakresie coachingu

Program studiów

Program studiów podyplomowych na kierunku holistyczna szkoła rozwoju w WSB we Wrocławiu.

Liczba miesięcy nauki: 9
Liczba godzin: 176
Liczba zjazdów: 11
Liczba semestrów: 2
Zobacz program studiów

Wykładowcy

dr Anna Orzeł
Marcin Rogoza2
dr Anna Orzeł

Prawnik, ekspert z dziedziny logistyki, specjalizuje się w transporcie drogowym. Menedżer kierunku studiów logistyka, kierownik merytoryczny studiów podyplomowych z zakresu logistyki i transportu, prowadzi zajęcia ze studentami na studiach I i II stopnia oraz podyplomowych. Doktor nauk...

mgr inż. Marcin Rogoza

Ukończył Wyższą Szkołę Bankową na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi oraz Politechnikę Wrocławską. Certyfikowany szkoleniowiec Design Thinking, specjalista w zakresie coachingu. Praktyk z dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie technik sprzedaży, negocjacji i obsługi...

Poznaj innych wykładowców

Kontakt

Na Twoje pytania odpowie Biuro Rekrutacji - studia podyplomowe

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku.

bud. A, p.100
ul. Fabryczna 29-31
53-609 Wrocław

E-mail: sp@wsb.wroclaw.pl
Tel.: +48 604 138 344 71 376 23 70
Infolinia: 71 758 22 30

Godziny otwarcia:
 • pn-śr: 09:00-16:00
 • cz-pt: 08:00-15:30
 • so: 09:00-13:00
Pobierz stronę do PDF