Nie tylko studia

Studia to przygoda, Samorząd Studencki

Hubert Jakubowski
Samorząd Studencki
Bankomalia to odbywająca się co roku w maju, podczas wrocławskich Juwenaliów, impreza dla studentów i pracowników Wyżs...

Studenci WSB lubią aktywne życie! Sport, imprezy, ciekawe wycieczki, zajęcia w kołach naukowych  - wszystko tworzą studenci dla studentów, dzięki przychylności Władz naszej Uczelni.

Pomiędzy nauką i uczestnictwem w kursach i szkoleniach warto więc znaleźć czas na życie studenckie. A to jest szczególnie emocjonujące w Wyższych Szkołach Bankowych. Zobacz sam!

twoj_czas_miejsce.png

Wybierz uczelnie biznesu, które oprócz solidnej dawki wiedzy o biznesie dostarczą Ci równie wiele pięknych wspomnień. Studiuj w Wyższych Szkołach Bankowych i poznaj barwne życie studenckie!

Samorząd Studencki
Samorząd reprezentuje wszystkich studentów WSB we Wrocławiu. Opiniuje i występuje o zmiany przepisów, organizuje wydarzenia kulturalne. Masz pomysł na ciekawy projekt, a nie wiesz, jak go zrealizować? Potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z Samorządem Studenckim: sala 005 w przyziemiu budynku A WSB we Wrocławiu
(ul. Fabryczna 29-31), tel. 71 356 16 34.

Sport w WSB
W WSB studenci mogą zadbać o kondycję fizyczną uczestnicząc w zajęciach sekcji:

  • aerobiku,
  • koszykówki,
  • siatkówki,
  • piłki nożnej,
  • tenisa ziemnego i stołowego,
  • jujitsu,
  • squasha,
  • jeździeckiej.

Od 24 listopada 2011 r. zawodnicy sekcji piłki nożnej  WSB są mistrzami Ligi Red Box Soccer - największych amatorskich rozgrywek we Wrocławiu.

Program rabatowy
„Wiele Studenckich Bonusów” Studenci WSB we Wrocławiu płacą mniej - zapisując się na studia, kandydat otrzymuje w Biurze Rekrutacji specjalną kartę rabatową upoważniającą do zniżek w punktach partnerskich.  Sprawdź, gdzie uzyskasz zniżki: program rabatowy.

Darmowe lekcje salsy

Chcesz nauczyć się tańczyć salsę w 5 miesięcy? Studenci WSB organizują bezpłatne lekcje salsy dla studentów i pracowników.  Chcesz wiedzieć więcej? Pisz: salsa@wsb.wroclaw.pl

Koła naukowe
Studenci mogą rozwijać swoje zainteresowania w kołach naukowych:

Dowiedz się więcej w części: organizacje studenckie.