Oferowane przez Biuro Karier bezpłatne szkolenia jeszcze lepiej przygotują Cię do poruszania się po rynku pracy. Ich tematyka skupiona jest najczęściej na wyznaczaniu celów, efektywnej komunikacji, rozwiązywaniu konfliktów, zarządzaniu czasem, przedsiębiorczości.

Mózg
Webinary z umiejętności miękkich

Webinary Biura Karier w roku akademickim 2020/2021 - semestr letni:

Organizacja
Szkoła Liderów WSB Wrocław

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Szkoły Liderów.

 

Program jest bezpłatny, skierowany do tych studentów i studentek, którzy pragną zdobywać i rozwijać swoje kompetencje liderskie. 
Szkoła Liderów w 2021 roku realizowana będzie w nowej formule. Składać się będzie z cyklu webinarów i indywidualnych konsultacji mentoringowych prowadzonych przez zewnętrznych trenerów, ekspertów z dziedziny zarządzania zespołami, kompetencji kierowniczych i interpersonalnych.  

  • Rekrutacja zgłoszeń trwa do 4 maja 2021 r. 
  • Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zapisów i programu.
Krawat
Webinary z obszaru przedsiębiorczości

Przykładowa lista webinarów:

  • Pierwsze kroki do własnego biznesu 
  • Praktyczne wykorzystanie zasobów statystyki publicznej   
  • Zarządzanie finansami, czyli jak zaplanować prosty budżet osobisty
  • Własna działalność czy praca na etacie - wybierz świadomie  
  • Metody skutecznego pozyskiwania klientów

Najbliższe webinary:

Przedsiębiorczy Wrocław

Na portalu Przedsiębiorczy Wrocław znajdziemy niezbędne informacje dotyczące działalności gospodarczej, wymaganych zezwoleń, opłat i pomocy miasta. 

Przedsiębiorcy, którzy ucierpieli w związku z pandemią koronawirusa, w jednym miejscu znajdą szczegóły Wrocławskiego Pakietu Pomocowego.

Pod adresem wroclaw.pl/przedsiebiorczy-wroclaw przygotowano także informacje związane z programami dla przedsiębiorców, raportami i finansami miasta. Nie brakuje również bieżących informacji z życia gospodarczego Wrocławia - związanych m.in. z nowymi inwestycjami oraz sukcesami wrocławskich firm. To także wieści o spotkaniach, szkoleniach i konferencjach. więcej >

Testy
„Przetestuj się” – zadbaj o swój rozwój zawodowy

Biuro Karier WSB zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarze, podczas którego zyskasz wiedze na temat testów badających predyspozycje i zainteresowania zawodowe.

  • 9 marca 2021 r., godz. 15:30  ZAPISY ZAKOŃCZONE