Oferowane przez Biuro Karier bezpłatne szkolenia jeszcze lepiej przygotują Cię do poruszania się po rynku pracy. Ich tematyka skupiona jest najczęściej na wyznaczaniu celów, efektywnej komunikacji, rozwiązywaniu konfliktów, zarządzaniu czasem, przedsiębiorczości.

Mózg
Webinary z umiejętności miękkich

Webinary Biura Karier w roku akademickim 2020/2021 - semestr zimowy


Rekrutacja na webinary realizowana jest za pośrednictwem platformy: JobTeaser

Organizacja
Szkoła Liderów WSB Wrocław

Program jest bezpłatny, skierowany do tych studentów i studentek, którzy pragną zdobywać i rozwijać swoje kompetencje liderskie. Szkoła Liderów w 2021 roku realizowana była w nowej formule. Składała się  z cyklu webinarów i indywidualnych konsultacji mentoringowych prowadzonych przez zewnętrznych trenerów, ekspertów z dziedziny zarządzania zespołami, kompetencji kierowniczych i interpersonalnych.  

  • Szczegóły na temat edycji 2022 już wkrótce.
  • Rekrutacja na Szkołę Liderów WSB Wrocław rusza w maju 2022
Krawat
Webinary z obszaru przedsiębiorczości

Webinary z obszaru przedsiębiorczości organizowane we współpracy z Partnerami Biura Karier w roku akademickim 2021/2022 - semestr zimowy.

 


Rekrutacja na webinary realizowana jest za pośrednictwem platformy: JobTeaser

Uścisk dłoni
Informacje z obszaru przedsiębiorczości

Chcesz założyć własną firmę lub rozwinąć biznes? Szukasz dofinansowania bądź wsparcia? Potrzebujesz informacji ważnych dla przyszłego przedsiębiorcy? Polecamy portale, na których znajdziesz cenne informacje i wskazówki: