Spotkania w szkołach

Od wielu lat podejmujemy inicjatywę poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności miękkich wśród uczniów szkół średnich. Realizujemy ją m.in. poprzez organizowanie bezpłatnych spotkań i warsztatów dla młodzieży, które odbywają się na terenie Państwa placówek we wcześniej ustalonym terminie.

Za każdym razem staramy się, aby tematy, poruszane w czasie naszych odwiedzin w szkołach, były adekwatne do wyzwań, z jakimi młodzi ludzie zmierzą się rozpoczynając studia czy wchodząc na rynek pracy.

 

Zawartość merytoryczna poszczególnych warsztatów, jak i dodatkowych materiałów dla nauczycieli, przygotowana jest przez psychologów, profesjonalnych coachów i trenerów, którzy mają doświadczenie w pracy nie tylko z młodzieżą. Państwa uczniom tą wiedzę przekażą w czasie spotkania nasi studenci i absolwenci, którzy tworzą tzw. Drużynę WSB i są do tego wyjątkowego zadania dobrze przygotowywani.

Projekt

Darmowe warsztaty dla uczniów szkół średnich.

Warsztaty w WSB

W tym roku wprowadzamy również dodatkową formę spotkań – wykłady / warsztaty w WSB! Wizyta w murach Wyższej Szkoły Bankowej pozwoli Państwa uczniom na poznanie naszej uczelni od środka, a także umożliwi bezpośredni kontakt z ciekawymi wykładowcami, co na pewno będzie dla nich cennym doświadczeniem.