W Wyższych Szkołach Bankowych pracują pozytywni i otwarci ludzie. Każdy student może liczyć na ich wsparcie, poradę i uśmiech. Biura Karier, Dziekanaty, Biura Rekrutacji i wszystkie inne działy czekają na Was. Nie wahajcie się prosić ich pracowników o pomoc.

Specjaliści z Biura Rekrutacji

O uczelni i systemie studiów wiedzą wszystko! Jeśli zastanawiasz się, który kierunek wybrać - oni pomogą Ci podjąć decyzję, ale nie zrobią tego za Ciebie. Kiedy już wybierzesz - będą Twoim wsparciem w procesie zapisu i rozpoczęcia pierwszego roku studiów.

Pracownicy Dziekanatu

Panie z Dziekanatu mają swoje motto, które brzmi: „Dzień bez uśmiechu, to dzień stracony”. To nasze specjalistki od spraw trudnych. Dlatego studenci pojawiają się właśnie u nich, gdy mają do rozwiązania najbardziej skomplikowane sprawy związane z tokiem studiów. 

Informatycy

Pracownicy Działu Informatycznego dbają o to, by studenci zawsze mieli tyle Internetu, ile potrzeba, a sprzęt w salach komputerowych był zawsze gotowy do akcji. 

Pracownicy Działu Studiów Podyplomowych

Panie z Działu Studiów Podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowe badają, jakie potrzeby szkoleniowe mają firmy, i odpowiadają na te potrzeby za pośrednictwem innowacyjnych programów studiów, nowatorskich form prowadzenia zajęć i metod nauczania. 

Pracownicy Centrum Współpracy Międzynarodowej

Opiekują się studentami, którzy chcą wyjechać na studia w ramach programu Erasmus+ albo skorzystać z praktyk za granicą. Co roku w maju organizują International Business Week, w trakcie którego studenci WSB i zagranicznych uczelni zdobywają na warsztatach i wykładach cenną wiedzę. 

Specjaliści z Biura Karier

Będą Cię wspierać na ścieżce Twojego rozwoju zawodowego. Organizują bezpłatne warsztaty dla studentów, sesje coachingowe, targi pracy, wspierają Cię w realizacji staży i praktyk, prowadzą doradztwo zawodowe i pomogą z CV. Jednym słowem - gdy myślisz o karierze, odwiedź ich koniecznie!