Badanie Atrybutów Marki

Raz w roku przeprowadzamy Badanie Atrybutów Marki, którego wyniki wskazują nam, co robimy dobrze, i pokazuje obszary, w których możemy coś zmienić lub poprawić. O wypełnienie ankiety prosimy między innymi naszych absolwentów. Pytamy ich o to, w jaki sposób studia wpłynęły na ich karierę i czy poleciliby studia swoim znajomym. 

Kontynuacja nauki

Nasi absolwenci do nas wracają. Kończą kolejne studia wyższe, decydują się na studia podyplomowe i MBA, wybierają nasze kursy i szkolenia. Takie powroty zawsze nas cieszą, bo oznaczają, że absolwenci cenią sobie umiejętności, które u nas zdobywają, i możliwości, jakie oferujemy. 

Poznaj opinie naszych absolwentów

Studia podyplomowe w WSB to kontynuacja mojej 5-letniej edukacji w tej uczelni. Doradztwo podatkowe to realizacja moich zawodowych marzeń. Jako uczestnik tych studiów, miałam możliwość przygotowania się do egzaminu państwowego, który otwiera furtkę do robienia tego, co lubię. W myśl zasady: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia”, wybrałam właśnie doradztwo podatkowe i już nie mogę się doczekać, aż rozpocznę swoją karierę zawodową w tej branży. 

Katarzyna Paradowska

Absolwentka WSB we Wrocławiu

Do tej pory miałem praktykę, poczułem potrzebę ugruntowania wiedzy, by mieć coś więcej niż zdobyte doświadczenie. Poza tym ważne okazały się także dyplom i stosowny tytuł. Każdy kończony kierunek sprawia, że wiem więcej i z większą łatwością podchodzę nie tylko do kolejnych egzaminów, ale też wyzwań w pracy czy codziennych problemów.

Piotr Szereda

Absolwent WSB we Wrocławiu

Dobry Konsultant SAP musi znać się na programowaniu” – te zasłyszane w branży SAP-owej słowa skłoniły mnie do zapisania się na studia Inżynieria oprogramowania dla SAP ERP i programowanie w języku ABAP. Posiadanie umiejętności w tym obszarze daje dużą przewagę na rynku pracy oraz techniczne zrozumienie działania systemu. Studia polecam również wszystkim, którzy chcą z systemami SAP pracować tylko od strony programistycznej. Prowadzone od podstaw zajęcia pozwalają przyswoić szybko wiedzę, a nieograniczony dostęp do zasobów systemowych rozwija kreatywność i pobudza do dodatkowej aktywności poza zajęciami, co owocuje w późniejszej samodzielnej pracy. Wykładowcy, którzy sami są bliscy branży, odpowiedzą na każde pytanie wraz z przykładami „z życia”, co dodatkowo pozwala zapamiętać różnorodne zagadnienia. Bardzo dobry wstęp do programowania, ale też kontynuacji nauki w ABAP.

Natalia Harbul

Absolwentka WSB we Wrocławiu. GOS Senior Support Analyst, 3M Global Service Center.

Są to moje drugie studia w WSB. Z pierwszego kierunku komunikacja marketingowa i PR byłam bardzo zadowolona, dlatego gdy tylko w ofercie WSB pojawił się mój wymarzony kierunek – coaching – nie zastanawiałam się ani chwili i złożyłam tam swoje dokumenty rekrutacyjne.

Marcelina Machela

Absolwentka WSB we Wrocławiu

Wiem, że osoby, które znają się na finansach i rachunkowości, mają większe szanse na znalezienie dobrej pracy. Poza tym mam kontakt z matematyką, którą uwielbiam od zawsze. Pewnie nie będzie to nic oryginalnego, jeśli powiem, że moją uczelnię lubię za ludzi – za moich przyjaciół i za moich wykładowców. To są przedsiębiorcy, praktycy, biznesmeni, finansiści. Uczą mnie zawodu, ale są też partnerami do rozmów o moich pasjach – literaturze współczesnej czy gotowaniu. Fajnie jest mieć takich nauczycieli.

Sandra Janik

Absolwentka WSB we Wrocławiu

WSB wysoko oceniana wśród absolwentów