Otwarcie Nokia Lab - laboratorium technologii LTE i 5G w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. 

Data: 22.01.2019 r. godz. 10:00-13:00
Miejsce: WSB we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31, sala 301 w budynku B
Wszystkie zgody są dobrowolne. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć każdą ze zgód. Szczegóły dotyczące sposobu oraz skutków cofnięcia każdej ze zgód znajdziesz w Polityce Prywatności. Zapoznaj się z Polityką Prywatności. 
Administratorem Twoich danych osobowych jest Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@wsb.wroclaw.pl.
Zgoda na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych.
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora danych osobowych informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zgoda na kontakt z użyciem urządzeń końcowych
Wyrażam zgodę na kontakt ze strony administratora danych osobowych, z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par. 1. Prawa telekomunikacyjnego.