Zobacz inną specjalność:

Tester oprogramowania WSB Wrocław - Studia I stopnia

Kierunek: Informatyka

rekrutacja zakończonaEFS
Studia stacjonarne STACJONARNE
Studia stacjonarne WIECZOROWE
 • Opis kierunku
 • Program studiów
 • Wykładowcy
 • Cena studiów
 • Masz pytanie?

Rekrutacja zakończona. Interesuje Cię ta specjalność? Zapisz się na listę rezerwową.

Program studiów został oparty o doświadczenia firm IT współpracujących z WSB we Wrocławiu. Duży nacisk na praktyczne umiejętności programistyczne w języku Python i Java, strategie automatyzacji oraz wykorzystywanie platform w chmurze, daje studentom mocne podstawy dla efektywnego budowania oprogramowania. Dzięki zdobytej wiedzy i praktyce, absolwenci będą mieli realny wpływ na poprawę jakości oprogramowania oraz zmniejszenie czasu jego wytwarzania. 

foto233x134_50.jpg

„Studiowanie informatyki jest świetną inwestycją w przyszłość zawodową. Choć do tej pory nie miałam z tą branżą wiele wspólnego, dzięki sprawnej organizacji i ciekawym zajęciom, studia stały się także moją pasją. Zagadnienia, które wcześniej wydawały mi się skomplikowane lub niezrozumiałe, teraz są ciekawe i cieszę się, że mogę je zgłębiać. Przed wybraniem WSB ukończyłam studia biologiczne i chociaż wydaje się, że są to specjalności z przeciwległych biegunów, to doskonale się łączą np. w bioinformatyce”.
Katarzyna Stus 
Studentka WSB we Wrocławiu

Twoja wiedza i umiejętności:praktyczna_wiedza.png

 • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych
 • planowanie testów w firmie IT
 • systemy kontroli wersji i zarządzania defektami
 • testowanie aplikacji internetowych i mobilnych
 • pisanie testów automatycznych w Pythonie i Selenium
 • znajomość najlepszych standardów w testowaniu aplikacji potwierdzona międzynarodowym certyfikatem testerskim ISTQB FL
 • zwinne testowanie i fundamenty Agile
 • zarządzanie testami w firmie IT
 • nowoczesne oprogramowanie Atlassian (JIRA + Confluence + Bitbucket + Sourcetree itp.).

Praca dla Ciebie:

praca_po_studiach.png

 • tester aplikacji webowych i mobilnych
 • programista testów automatycznych
 • tester oprogramowania aplikacji e-commerce
 • tester gier komputerowych
 • kierownik testów i jakości oprogramowania
Co jeszcze powinieneś wiedzieć?
 • Specjalność tester oprogramowania jest świetnym wyborem zarówno dla osób, które chcą pracować jako programiści, jak i osób, które planują karierę testera oprogramowania.
 • Masz możliwość korzystania ze znanego w branży oprogramowania JIRA z dodatkiem TestFLO do zarządzania testami.
 • Otrzymasz potwierdzenie ukończenia kursu Python. 
 • Na tej specjalności przygotujemy cię do zdania certyfikowanego egzaminu Atlassian: ACP-100
 • Każdy student otrzymuje 24h dostęp do pełnego pakietu oprogramowania firmy Atlassian: Jira, Bitbucket, Confluence, Sourcetree, Statuspage, Bambo, Stride.

feliks.jpg

"Dynamiczna sytuacja rynkowa, mnogość platform mobilnych oraz ciągła konieczność adaptacji oferowanych urządzeń i usług do wymagań klientów powodują, że firmy konsekwentnie zwiększają wydatki związane z testami i utrzymaniem jakości. Rosnące nakłady na testy powodują również potrzebę konsolidacji i usystematyzowania metod oraz procesów testerskich.W Gigaset stworzyliśmy w tym celu centrum kompetencji - Testing Center Of Excellence, mające za zadanie między innymi zbieranie dobrych praktyk testerskich, formowanie procesów oraz wyznaczanie kierunków rozwoju metod jakościowych w firmie. Chcemy, aby jakość w każdym produkcie była wbudowana od samego początku jego tworzenia.Nowe produkty, technologie, czy wręcz całkowicie nowe nisze rynkowe powodują, że zapotrzebowanie na wykwalifikowanych testerów stale rośnie, a pracownicy z szerokim spektrum zainteresowań oraz solidną wiedzą testerską są dziś bardzo cennym nabytkiem firm z branży IT. Największym zainteresowaniem pracodawców, zdecydowanie będą cieszyć się kandydaci ze znajomością języków skryptowych (Python) oraz osoby znające specyfikę rynkową aplikacji mobilnych - Android i iOS, a także specjaliści od usług chmurowych i eksperci ds. bezpieczeństwa.Otwarcie pierwszego na wrocławskim rynku kierunku studiów – Tester Oprogramowania – jest świetnym pomysłem. Jestem pewien, że pod okiem doświadczonych praktyków z branży IT, młodzi ludzie zdobędą niezbędną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym z łatwością odnajdą się na rynku pracy."

Piotr Feliks
Head of Testing & Integration Gigaset, wykładowca kierunku

 

Internet Rzeczy (Internet of Things) jest to koncepcja, wedle której jednoznacznie identyfikowalne przedmioty (urządzenia) mogą pośrednio lub bezpośrednio gromadzić, przetwarzać i wymieniać dane za pośrednictwem sieci komputerowej. Jej celem jest stworzenie inteligentnych przestrzeni np. inteligentnych miast, inteligentnych domów czy przedsiębiorstw. W laboratorium IoT WSB Wrocław prowadzimy prace nad tego rodzaju technologią. Bazę laboratorium stanowią dwie najpopularniejsze obecnie platformy: Raspberry Pi oraz Arduino. Dodatkowo wyposażenie zawiera kamery, wyświetlacze oraz czujniki temperatury, wilgotności, ruchu i ciśnienia powietrza. Jego uzupełnieniem jest także Arduino Robot.

Partnerzy kierunku:

gigaset_logo_claim_rgb_1.jpg

Firma Gigaset Communications Polska powstała w 2002 roku i od tamtej pory ciągle się rozwija. Obecnie stanowi główne centrum R&D z ponad 130 pracownikami, którzy odpowiadają za rozwój i utrzymanie kluczowych dla firmy produktów i usług. Portfolio firmy obejmuje wiele dziedzin, w tym domowe systemy bezpieczeństwa oparte na chmurze, aplikacje mobilne, telefonię IP i bezprzewodową.Czy Interesujesz się nowoczesnymi językami programowania, technikami i metodami wytwarzania oprogramowania? Firma jest ekspertem w tych dziedzinach – IoT, iOS, Androidem, CI, dostarczanie oprogramowania, automatyzacja testów, rozwijanie usług opartych na chmurze, systemy wbudowane, telekomunikacja bezprzewodowa, VoIP, Inteligentny Dom i wiele innych! Spośród wielu podejść projektowych czy operacyjnych, takich jak DevOps, ITIL, Agile, Kanban czy Scrum, firma dobiera pasujące do tworzonych rozwiązań; od oprogramowania czujników i aktorów do aplikacji mobilnych, od systemów telefonicznych do najnowocześniejszych usług opartych na chmurze. Inwestuje w rozwiązania w pełni zautomatyzowane, integrowane i wdrażane w sposób ciągły. Wiecej informacji na Linkedin. 

testerzy_0.png

Testerzy.pl to zespół doświadczonych trenerów-praktyków i konsultantów z obszaru testowania oprogramowania oraz największe w Polsce kompendium wiedzy, branżowe know-how, źródło najświeższych nowin ze świata testowania oraz centrum doradcze. Od początku działalności (2006 r.) testerzy.pl nieprzerwanie przekazują wiedzę i doświadczenie, wspierając testerów w rozwoju kariery. Dzięki warsztatom uczestnicy uczą się, jak być dobrym testerem czy kierownikiem testów, jak pisać dobre przypadki testowe i eksplorować oprogramowanie, jak wdrażać i stosować automatyzację, jak testować aplikacje pod kątem użyteczności, wydajności czy bezpieczeństwa, jak wykorzystać do maksimum narzędzia Selenium, SoapUI, TestLink, TestComplete i nie tylko. Testerzy.pl – jako oficjalny partner i dostawca egzaminów ISTQB – wspomagają rozwój w ramach popularnej ścieżki certyfikacyjnej ISTQB (poziom podstawowy i zaawansowany).

Wrocławskie Centrum R&D jest jednym z  największych technologicznych ośródków Nokii w Europie. Jesteśmy w światowej czołówce dostawców rozwiązań w zakresie szerokopasmowych sieci obsługujących urządzenia mobilne. Naszym flagowym produktem jest Stacja Bazowa – począwszy od powstania jej koncepcji, poprzez stworzenie designu, aż po proces wdrożenia rozwiązania u klienta oraz jej utrzymanie - o to wszystko dbają pracownicy Nokii. Stawiamy zarówno na doświadczenie, jak i chęć nauki.  Obecnie nasze centrum prężnie się rozwija, dlatego prowadzimy rekrutację na wiele stanowisk z równych dziedzin – Software Testingu, Weryfikacji&Integracji czy Software Configuration. Szukamy również osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą IT i chcą się kształcić w tym kierunku. Branża: IT/Telekomunikacja. Obszary zatrudnienia:  Java/JavaScript/Python, C++, Software Testing, Software Configuration, Integration&Verification.

bartosz_ciepluch_net-6719_0.jpg

"Wrocławskie Centrum Technologiczne Nokii stawia na pierwszym miejscu dzielenie się wiedzą, dlatego też cieszy nas fakt wspólnego otwarcia z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu pionierskiego na rodzimym rynku edukacyjnym kierunku testowania oprogramowania. XXI wiek to bez wątpienia okres cyfryzacji i potężnego rozwoju sektora IT. Dziś nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez komputerów czy smartfonów, które nie mogą spełniać swoich podstawowych zadań bez odpowiednio przygotowanego oprogramowania. Sukces wytworzenia niezawodnych systemów informatycznych zależy przede wszystkim od ekspertów różnych specjalności, którzy je tworzą. Samo napisanie kodu źródłowego nie gwarantuje powodzenia, dopiero jego wnikliwe przetestowanie oraz weryfikacja założonych specyfikacji wieńczy pracę całego projektu. Dlatego też stanowiska testerskie  są  jednymi z kluczowych elementów pracy każdego zespołu IT. Warte podkreślenia jest również to, że tak nowatorski fakultet powstaje właśnie we Wrocławiu.  Wierzę, że nasza współpraca będzie początkiem realizacji założonych celów, czyli wykształcenia ekspertów z zakresu testowania i weryfikacji oprogramowania."

Bartosz Ciepluch
Dyrektor Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii Nokia Networks we Wrocławiu

Program studiów na kierunku Informatyka w WSB we Wrocławiu

Przedmioty kształcenia ogólnego:

 • Język obcy
 • Microsoft Office 365 i Google Apps SCRIPT
 • Metody efektywnej nauki
 • Język polski branżowy
 • Prawo nowych technologii, prawo IT
 • Podstawy komunikacji społecznej
 • Ekonomia
 • BHP
 • Proseminarium
 • Wychowanie fizyczne

Przedmioty kierunkowe:

 • Podstawy sieci komputerowych
 • Serwerowe systemy operacyjne
 • Algorytmika i struktury danych
 • Systemy bazodanowe
 • Bezpieczeństwo w systemach i sieciach komputerowych
 • Wprowadzenie do technologii: VR/AR/MR
 • Podstawy administracji systemami Linux
 • Wprowadzenie do testowania
 • Podstawy programowania
 • Programowanie obiektowe
 • Programowanie aplikacji internetowych
 • Programowanie aplikacji mobilnych
 • Matematyka dyskretna
 • Zintegrowane systemy informatyczne klasy ERP - SAP R3
 • Systemy klienckie
 • Systemy zarządzania treścią CMS
 • Systemy Business Intelligence
 • Programowanie urządzeń Internetu Rzeczy iOT
 • Matematyka I
 • Matematyka II
 • Zarządzanie projekatmi informatycznymi

Przedmioty specjalnościowe:

 • Testowanie aplikacji webowych
 • Testowanie aplikacji mobilnych
 • Metodyki zwinne Agile w zapewnianiu jakości oprogramowania
 • Narzędzia automatyzacji testów
 • Python dla testerów oprogramowania
 • Testowanie oprogramowania wbudowanego
 • Projekt zespołowy z testowania oprogramowania

Mgr inż. Sebastian Sobczyk
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Menedżer kierunku Informatyka w WSB we Wrocławiu. Specjalizuje się w systemach informatycznych wspomagających działalność przedsiębiorstwa (ERP), konsultant oraz trener programów: SAP, Comarch XL. Konsultant  wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach. Od lat prowadzi z sukcesem własną działalność gospodarczą, jest doradcą biznesowym w zakresie technologii nowoczesnych rozwiązań informatycznych w sieci. Wspiera i pogłębia wiedzę uzytkowników w obszarze fachowego wykorzystania systemu SAP w procesach zachodzących w organizacji. Bierze udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta. Posiada również duże doświadczenie praktyczne jako administrator sieci komputerowych i analityk hurtowni danych.

pieleszek.pngMgr inż. Marcin Pieleszek
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych, na różnych szczeblach kształcenia. Dydaktykę zawsze łączył z praktyką. Z technologiami IT związał swoją drogę zawodową: prowadząc firmę wdrożeniową, pracując jako informatyk, a następnie administrator systemów informatycznych. Jest autoryzowanym inżynierem systemowym i trenerem technologii Microsoft (Microsoft Certified Trainer, MCSE, Microsoft Certified IT Professional, Microsoft Certified Solutions Associate). Prowadzi zajęcia na uczelniach biznesowych oraz doradza w zakresie infrastruktury, narzędzi i bezpieczeństwa IT w firmach. Współautor "Biblii e-biznesu 2" (red. Maciej Dutko, wyd. grupa Helion, 2016), twórca i kreator nowego projektu easyITsecurity.pl, przybliżającego w sposób przystępny wiedzę z dziedziny bezpieczeństwa technologii IT.

Mgr inż. Wojciech Barczyński
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Obecnie inżynier programista w nagradzanym za innowacyjność start-upie rozwijającym otwartą ekologiczną chmurę w oparciu o OpenStack. Wcześniej członek zespołu badawczego SAP, gdzie specjalizował się w zastosowaniu technologii Ekstrakcji Informacji, Technologii Semantycznych i innych technik data mining-u w aplikacjach Business Intelligence. Współautor trzech patentów. Rozwijane w tym czasie aplikacje i prototypy były prezentowane na kluczowych konferencjach SAP: DKOM i SAPPHIRE. Publikacje naukowe Wojciecha Barczyńskiego obejmują artykuły w czołowych konferencjach w dziedzinie technologii wyszukiwania informacji i baz danych, takich jak VLDB, WWW, i TREC. Specjalista z zakresu inżynierii oprogramowania, data mining'u i Openstack. Posiada doświadczenie w projektach komercyjnych i naukowych.

przybyla.pngMgr inż. Adam Przybyła 
Linux System Engineer w jednej z wrocławskich korporacji, zajmujący się rozwojem narzędzi wspomagających procesy budowy aplikacji oraz adaptacją dystrybucji Linuxa pod wymagania aplikacji i docelowej platformy. Prowadzi szkolenia na temat testowania, Pythona czy Openstacka.

 

Mgr inż. Bartosz Szubzda
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Pracownik międzynarodowej firmy konsultingowej. Kierownik zespołu konsultantów z obszaru SCM. Ekspert SAP w dziedzinie modułów funkcjonalnych: QM, MM, LE, PP z naciskiem na QM. Silne umiejętności w dziedzinach: WM / LE. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w przemyśle farmaceutycznym, motoryzacyjnym, elektrycznym oraz IT. Szeroka wiedza w zarządzaniu jakością, procesami zakupowymi, MRP, Lean Manufacturing, Lean Six Sigma, produkcji i wytwarzania cGMP, SOX, analizie ryzyka, walidacji systemów, ITIL. Audytor wewnętrzny. Doświadczenie SAP zdobyte w firmach produkcyjnych z bardzo mocnym naciskiem na procesy biznesowe. Lider w licznych wdrożeniach SAP R/3 dla modułów logistycznych. Project Manager w implementacji SAP IDES R/3 6.0 ECC. Project Manager w projekcie integracji systemu RFID do SAP R/3. Wielokrotnie pełnił funkcję mediatora pomiędzy działem IT i zespołami biznesowymi. Konsultant Application Management Services. Bardzo duże doświadczenie międzynarodowe (projekty w Niemczech, Francji, Polsce, Austrii, Hiszpanii, Holandii, USA, Rumunii, na Węgrzech i Czechach). Doświadczenie w projektach optymalizacji istniejących procesów. Project Management (menedżer w 2 projektach, lider w 5 projektów, uczestnik w ponad 20).

lukasz_marczewski_foto.jpgMgr inż Łukasz Marczewski 
Absolwent Politechniki Lubelskiej. Obecnie CEO Frool Ltd. Twórca narzędzi internetowych Frool oraz LeadPRO, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 ludzi w Polsce oraz na świecie. Specjalista pozyskiwania klientów w Internecie, pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. To wybuchowe połączenie sprawia, że wiedza, którą Łukasz przekazuje jest niezwykle cenna. Na co dzień konsultuje i doradza klientom z zakresu skutecznego marketingu i pozyskiwania klientów.

tomasz_swiatek_foto.jpgMgr Tomasz Świątek 
IT Project Manager w Benhauer Sp. z o.o.  Z wyksztalcenia psycholog (absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie), z zamiłowania marketingowiec i muzyk. Przygotowuje i wdraża zaawansowane strategie z zakresu Marketing Automation (w oparciu o system SALESmanago) dla klientów Benhauer, prowadzi certyfikowane szkolenia dla specjalistów Marketing Automation.

mazur_0.pngMgr inż. Grzegorz Mazur
Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Certyfikowany tester ISTQB ADVANCED. Pracuje jako tester aplikacji mobilnych w firmie budującej oprogramowanie na platformy iOS oraz Android dla klientów z różnych części świata. Posiada doświadczenie w zarządzaniu jakością i testami w projektach aplikacji mobilnych. Jego pasją jest przekazywanie wiedzy i realizuje ją prowadząc szkolenia z zakresu budowy aplikacji webowych i mobilnych oraz testowania oprogramowania.

Mgr inż. Kinga Moska
Absolwentka Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Informatyka w biznesie. Specjalizuje się w zintegrowanych systemach informatycznych ERP, głównie w systemie SAP, a także w systemach wspomagających podejmowanie decyzji Decission Support Systems. Obecnie Konsultant SAP Business Intelligence. Bierze udział w projektach dotyczących utrzymania hurtowni danych SAP BW, a także administracji platformą SAP BusinessObjects. Wcześniej analityk systemu SAP.  Interesuje się zarządzaniem projektami - szczególnie tymi IT, posiada certyfikaty: PRINCE2® Foundation, Agile PM Foundation i Scrum Fundamentals. Organizatorka wielu spotkań i warsztatów z systemu SAP dla studentów wrocławskich uczelni.

Mgr inż. Karol Piotr Kolański
Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od początku kariery pracownik centrów badawczo-rozwojowych. Zawodowo związany z projektowaniem oraz programowaniem systemów wbudowanych. Posiada doświadczenie w pracy jako inżynier testów (embedded, web oraz mobile). Pracował przy projektach związanych z inteligentnym domem, Internet of Things oraz automotive. Członek Biznesowego Klubu Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

wsbhicron_186.jpgMgr inż. Klaudia Lubicka
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Wrocławskiej. Studia „Android i iOS – aplikacje mobilne” pozwoliły na zgłębienie tajników jej ulubionych języków programowania – Swift'a oraz Javy. Doświadczenie zdobyła w amerykańskich korporacjach. Zawodowo - z sukcesem i pasją łączy wysoko rozwinięte umiejętności miękkie (m.in. kierownicze i trenerskie) w branży finansowej i informatycznej. 

 

katarzyna_wojciechowska.jpgMgr inż. Katarzyna Wojciechowska
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej kierunku Elektronika i Telekomunikacja oraz Teleinformatyka. Od trzech lat Linux Server Administrator w jednej z wrocławskich firm IT. Zwolenniczka oprogramowania Open Source oraz certyfikowany Red Hat System Administrator. Jako jeden z organizatorów comiesięcznych spotkań„DevOps Wroclaw Meetup” propaguje w środowisku IT kulturę DevOps. 

Prof. Tadeusz Gospodarek
Długoletni współwłaściciel firmy produkującej oprogramowanie klasy ERP dla sieci samochodowych (Peugeot, Citroen, Ford, Mercedes, Renault, Nissan, DAF) oraz dla firm produkcyjnych od gospodarstw rolnych aż do spółek giełdowych włącznie. Współtwórca systemów Motomanager, Supermanager, Agromanager i Hospitalmanager, wdrożonych z powodzeniem w ponad 100 organizacjach. Specjalista od modułów EIS (Executive Information Systems) oraz integracji systemów rozproszonych. Właściciel firmy konsultingowej Instytut Funduszy Europejskich, specjalizującej się w opracowywaniu dokumentacji dla projektów informatycznych oraz strategii informatyzacji. Autor licznych dokumentacji eksperckich (strategie, studia wykonalności, oszacowania wartości). Ex biegły sądowy w zakresie informatyki i systemów informatycznych. Aktualnie członek Rady Naukowej i rzeczoznawca Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Posiada liczne certyfikacje zawodowe z zakresu informatyki i zarządzania oraz duże doświadczenie we wdrażaniu systemów IT w praktyce, w szczególności w dopasowaniu kultury organizacji do wymogów technologii ICT systemów zintegrowanych. Jest autorem następujących książek z zakresu informatyki i zarządzania: "Systemy ERP. Modelowanie, projektowani wdrażanie 2015", "Zarządzanie dla racjonalnego menedżera 2014", "Aspekty złożoności i filozofii nauki w zarządzaniu 2012", "Modelowanie w naukach o zarządzaniu oparte na metodzie programów badawczych i formalizmie reprezentatywnym 2009" oraz wielu publikacji. Jest profesorem w WSB we Wrocławiu. Zajmuje się zagadnieniami teorii złożoności i ujęciem systemowym w zarządzaniu, teorią wartości i zastosowaniem filozofii nauki w biznesie oraz reprezentacjami formalnymi procesów biznesowych i organizacji dla celów informatyzacji.

Dr inż. Piotr Ciskowski
Absolwent Politechniki Wrocławskiej, obecnie adiunkt w Katedrze Informatyki Technicznej na Wydziale Elektroniki. Wieloletni współpracownik Wyższej Szkoły Bankowej.
Działalność dydaktyczna obejmuje technologię informacyjną, systemy baz danych, podstawy programowania, algorytmikę, struktury danych, programowanie obiektowe, inżynierię oprogramowania, oraz inżynierskie zastosowania statystyki i sztuczną inteligencję.
Zainteresowania naukowe skoncentrowane są na tematyce wspomagania decyzji i sztucznych sieci neuronowych. Uczestnik projektów naukowo-badawczych w zakresie optymalizacji ruchu drogowego w inteligentnych systemach transportu oraz adaptacyjnych algorytmów ogrzewania w inteligentnych budynkach. Właściciel firmy informatycznej spin-out, w ramach której opracowuje systemy zarządzania kapitałem i transakcją na rynku forex, narzędzia wspomagające analizę techniczną, a także komercjalizuje wyniki badań nad zastosowaniem sieci neuronowych do podejmowania decyzji na rynkach giełdowych.

Dr Radosław Wójtowicz
Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) na kierunku Informatyka i Ekonometria. Doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny. Autor i współautor prawie 70 publikacji dydaktycznych i naukowych z zakresu informatyki gospodarczej i zastosowań informatyki w biznesie. Członek Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej. Konsultant i kierownik projektów w kilku wrocławskich przedsiębiorstwach. Specjalizuje się w zarządzaniu przedsięwzięciami informatycznymi, a także zarządzaniu dokumentami elektronicznymi i przepływami pracy.

Mgr inż. Jakub Malewicz 
Absolwent Politechniki Wrocławskiej, zajmuje się opracowywaniem, testowaniem i wdrażaniem oprogramowania obsługującego e-handel. Przygotowuje aplikacje i rozwiązania dla urządzeń Embedded oraz rozproszonych sieci sensorycznych i automatyki przemysłowej. Opracowuje rozwiązania z zakresu data miningu.

 

Mgr inż. Jarosław Grząślewicz
Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Obecnie inżynier programista ( konsultant techniczny ABAP )  w międzynarodowej firmie konsultingowej. W przeszłości także prowadzący zajęcia dla studentów  z matematyki oraz informatyki na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej.

 

Mgr inż. Paweł Woźniak
Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Konsultant SAP w modułach: MM / WM / QM / PP w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów logistycznych w wiodących zakładach przemysłu chemicznego w Polsce. Doradca w zakresie wykorzystywania modułów SAP: MM / WM / QM / PP. Praca z użytkownikami, polegająca na wspieraniu i pogłębianiu wiedzy dotyczącej fachowego wykorzystania SAP w procesach zachodzących w organizacji.

Ceny studiów na kierunku Informatyka w WSB we Wrocławiu

Możesz także obniżyć czesne na II i III roku studiów korzystając z dofinansowania ze środków Funduszy Europejskich - sprawdź jakie specjalności i formy studiów są objęte programem.

elastyczny_system_oplat.png

Masz do wyboru:
 • gwarantowane czesne stałe - wybierając ten system płatności masz pewność, że przez cały okres studiów wysokość czesnego będzie taka sama. Pamiętaj, że przysługującą Ci zniżkę rozliczamy w I roku studiów, więc czesne będzie wtedy niższe, niż w kolejnych latach.
 • gwarantowane czesne stopniowane - płacisz bardzo niskie czesne na pierwszym roku. W ciągu następnych lat opłata stopniowo wzrasta. Gwarantujemy jednak, że poziom opłat na wszystkich latach studiów będziesz znać od samego początku i ich wysokość Cię nie zaskoczy. 
 
Dodatkowo Ty sam wybierasz w ilu ratach chcesz płacić za studia - w 1, 2, 10 czy 12.

Ceny w tabeli przedstawiają kwoty po odjęciu promocji czasowych. Cena katalogowa studiów jest ujęta w systemie płatności w 10 ratach.

Loader
Studia stacjonarne Studia niestacjonarne Studia wieczorowe

Gwarantowane czesne stopniowane

12 RAT10 RAT2 RATY1 RATARok nauki
420 zł485 zł2425 zł4850 złI
475 zł560 zł2800 zł5600 złII
620 zł3100 zł6200 złIII

Gwarantowane czesne stałe

12 RATrr10 RAT2 RATY1 RATARok nauki
460 zł535 zł2675 zł5350 złI rok
460 zł535 zł2675 zł5350 złII rok
535 zł2675 zł5350 złIII rok
IV rok
Brak dostępnych kierunków w wybranym trybie. Sprawdź ceny wybranego przez Ciebie kierunku w innym trybie.

Gwarantowane czesne stopniowane

12 RAT10 RAT2 RATY1 RATARok nauki
415 zł475 zł2375 zł4750 złI Rok nauki
470 zł550 zł2750 zł5500 złII Rok nauki
610 zł3050 zł6100 złIII Rok nauki
IV Rok nauki

Gwarantowane czesne stałe

12 RAT10 RAT2 RATY1 RATARok nauki
455 zł525 zł2625 zł5250 złI Rok nauki
455 zł525 zł2625 zł5250 złII Rok nauki
525 zł2625 zł5250 złIII Rok nauki
IV Rok nauki

Na Twoje wszelkie pytania odpowie:


Biuro Rekrutacji - Studia I stopnia

bud. A, p. 101, INFOLINIA: 71 758 22 30

  • ul. Fabryczna 29-31
  • 53-609 Wrocław
  • PON - CZW:
  • PIĄ:
  • SOB:
  • 09:00 - 16:30
  • 08:00 - 18:00
  • 09:00 - 14:00
  • tel. 71 356 16 36
  • fax

Javascript is required to view this map.
51.11313816.981923