Studia polecane przez pracodawców

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa szkół wyższych w Polsce. Jak wynika z rankingów Wprost zarówno w 2013 jak i 2014 roku WSB zostały ocenione jako najbardziej ceniona wśród pracodawców grupa uczelni niepublicznych w Polsce. Uczelnia oferuje szeroki wybór studiów i praktyk zawodowych, ścisłą współpracę ze światem biznesu i wiedzę przekazywaną przez wykładowców - praktyków.

 

 

To nie my mówimy, że jesteśmy najlepsi – tak mówią o nas inni

W rankingu WPROST w roku 2014 Wyższe Szkoły Bankowe zostały ocenione jako najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce, tym samym zajmując 4 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych. To dla nas wielkie wyróżnienie.

Podejmującym naukę w Wyższych Szkołach Bankowych gwarantujemy zdobycie szerokiej wiedzy praktycznej, spotkania  z ciekawymi ludźmi ze świata biznesu, oraz wykładowców - praktyków. Dzięki temu studenci otrzymują aktualną, biznesową i praktyczną wiedzę. Zapewniamy też, że dyplom ukończenia studiów na Wyższej Szkole Bankowej jest w 100 % rozpoznawalny i ceniony wśród pracodawców. Więcej na: www.wsb.pl

Praktyki i staże – kształcimy praktycznie!

Warto wiedzieć, że Wyższe Szkoły Bankowe aktywnie uczestniczą w regionalnym życiu gospodarczym. Dzięki temu posiadają szeroką bazę partnerów biznesowych i dają swoim studentom dostęp do staży i praktyk – zdobyta w ten sposób wiedza ma ogromną wartość.

ksztalcimy-praktyczne.png

Źródło:  „Badanie opinii studentów, absolwentów, pracodawców i pracowników WSB 2014”, Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.

Jeżeli więc chcesz wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy, sprawdź  możliwości jakie Wyższe Szkoły Bankowe dają swoim studentom podczas studiów. Skorzystaj z oferty praktyk i staży organizowanych w dużych firmach, dzięki którym:

  • zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenie,
  • sprawdzisz swoją wiedzę teoretyczną,
  • nawiążesz nowe kontakty biznesowe
  • poznasz zasady funkcjonowania przedsiębiorstw

Sprawdź ofertę studiów WSB we Wrocławiu

Współpracujemy z biznesem

Wzajemne przenikanie się świata nauki i biznesu sprawiło, że w Wyższej Szkole Bankowej studenci zdobywają wiedzę połączoną z praktyką ekspertów. Niektóre kierunki studiów zostały objęte patronatem przedsiębiorstw, a zajęcia prowadzone są przez doświadczonych przedsiębiorców. Takie hybrydowe spojrzenie na proces nauczania powoduje, że staje się ono efektywne i praktyczne.

Współpracujemy m.in. z:
pracodawcy_2015.jpg

Poznaj wszystkich naszych partnerów

Zaufało nam już 300 000 studentów!

WSB stanowi największa grupę szkół wyższych w Polsce. Studenci kształcą się na 75 różnych kierunkach, 430 specjalizacjach,  w 9 największych miastach w Polsce. Naszą siłą jest praktyczny charakter studiów, który doskonale przygotowuje do realiów rynku pracy.