Oferta WSB

Wyższe Szkoły Bankowe to największa w Polsce grupa niepublicznych uczelni biznesu, zajmująca od lat wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych sporządzanych przez opiniotwórcze czasopisma. Z ofertą edukacyjną docieramy do szerokiego grona odbiorców m.in. w Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu. W ciągu 20 lat prężnej działalności na rodzimym rynku edukacyjnym Wyższym Szkołom Bankowym zaufało ponad 325 000 studentów i absolwentów.

Formuła sukcesu
Jak osiągamy nasze sukcesy? Odpowiedź jest prosta i składają się na nią kolejno: nieustanny rozwój oferty edukacyjnej, współpraca z otoczeniem biznesowym oraz zagranicznymi uczelniami, a także dostosowywanie się do sygnałów płynących ze środowiska firm i pracodawców

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu oferuje następujące formy kształcenia:

inwestycja.png

W połączeniu z 6 000 współpracujących przedsiębiorstw i środowiskiem 170 uczelni z Europy i USA studia w WSB są jedną z najlepiej dopasowanych do oczekiwań rynku pracy ofert edukacyjnych w Polsce.

Studiując w Wyższych szkołach Bankowych, masz pewność, że oprócz specjalistycznej wiedzy nabędziesz także praktyczne umiejętności, które są nieocenione na rynku pracy. Zagwarantuje Ci to bliska współpraca ze środowiskiem biznesu, a także możliwość zdobywania doświadczenia poza granicami kraju za sprawą staży i wymian w partnerskich uczelniach.

W odpowiedzi na Twoje potrzeby

W WSB masz do wyboru 2 formy studiów:

  • Studia stacjonarne – w tym trybie zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, choć zwyczajowo nawet dwa z tych dni są wolne, dzięki czemu zyskujesz dodatkowy czas na rozwijanie swoich zainteresowań czy podjęcie pracy.

  • Studia niestacjonarne, na których zajęcia odbywają się w weekendy. Studiując niestacjonarnie, osiągasz te same efekty kształcenia co studenci stacjonarni. Zjazdy odbywają się średnio tylko dwa razy w miesiącu, dzięki czemu możesz wykorzystać cenny czas na zdobywanie doświadczenia zawodowego oraz szeregu kwalifikacji, które pozwolą Ci sprawdzić się w realnych warunkach gospodarczych.

porownanie_wro.jpg

Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, studiując w WSB. Zainwestuj w siebie – wybierz Wyższe Szkoły Bankowe i zostań specjalistą, o którego będą zabiegać przyszli pracodawcy.

Już teraz zapoznaj się ze szczegółową ofertą studiów w Wyższych Szkołach Bankowych. Swoją edukację możesz rozpocząć na studiach I stopnia lub kontynuować naukę m.in. na studiach II stopnia, podyplomowych i studiach MBA.