Lider rankingów

Lider rankingów

Marek Pasztetnik
Prezes Zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej
„Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to uczelnia, która kształci rynkowych liderów i znakomicie przygotowuje student&oac...

dzieki.jpgGrupie Wyższych Szkół Bankowych zaufało już 325 000 studentów. Według raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o wynikach rekrutacji w roku akademickim 2016/2017 jesteśmy najczęściej wybieranymi uczelniami niepublicznymi w Polsce. Bez względu na to, na jaką formę studiowania się zdecydujesz - stacjonarną lub niestacjonarną - wybierzesz dużą i wiarygodną uczelnię, której dyplom jest rozpoznawalny.

Rok akademicki 2017/2018

Pierwsi w regionie

W raporcie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego analizującym wyniki rekrutacji na studia na rok akademicki 2017/2018, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu znalazła się na 1. miejscu w zestawieniu uczelni niepublicznych najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia I stopnia i jednolite magisterskie, zarówno stacjonarne, jak i niestacjonarne. Więcej.

Rok akademicki 2016/2017

W gronie najlepszych na Dolnym Śląsku
 
W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2017 w kategorii niepubliczne  uczelnie magisterskie Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zajęła 3. miejsce w regionie. W tegorocznym rankingu brany był również pod uwagę nowy wskaźnik - Ekonomiczne Losy Absolwentów, określający jak na rynku pracy funkcjonują absolwenci uczelni. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zajęła 4. miejsce w regionie w kategorii niepublicznych uczelni magisterskich, które oceniane były nowym wskaźnikiem. Osiągnięte pozycje potwierdzają, że nasza uczelnia należy do grona najlepszych uczelni wyższych na Dolnym Śląsku.
 
Jedna z najbardziej zaufanych uczelni w kraju
 
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu znalazła się w pierwszej 10.  niepublicznych uczelni magisterskich w rankingu Uczelnie Wysokiej Reputacji Premium Brand 2017 przeprowadzonym na podstawie ogólnopolskiego badania przez Fundację na rzecz reputacji „Premium Brand”. Uzyskana pozycja uprawnia nas do posługiwania się tytułem Uczelni Wysokiej Reputacji Premium Brand 2017.
 
 
Ambasador Polskiej Gospodarki 2017
 
Zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Partnera Firm Zagranicznych  przyznanym w 9. edycji ogólnopolskiego konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki organizowanego przez Business Centre Club.
 
Najlepsi w regionie – kierunek Turystyka i Rekreacja

Co roku dwutygodnik „Wiadomości Turystyczne” organizuje Rankingu Szkół Wyższych i ocenia kierunki studiów turystycznych. W tegorocznym rankingu doceniony został nasz kierunek Turystyka i Rekreacja - Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zajęła 1. miejsce rankingu w województwie dolnośląskim. WSB uplasowała się również na 4. miejsce w kraju w zestawieniu uczelni o praktycznym profilu kształcenia. 
 
WSB z jednymi z najlepszych programów MBA w Polsce
 
WSB we Wrocławiu z programem FU MBA trafiła do grona 10-ciu najlepszych (9. miejsce) uczelni MBA w Polsce ocenianych w rankingu "Perspektywy". Tym samym Franklin University MBA po raz kolejny może się szczycić mianem najlepszego anglojęzycznego programu MBA na Dolnym Śląsku. Również program MBA w języku polskim zyskał pozycję najlepszego polskojęzycznego programu w regionie awansując o 6 pozycji na 16. miejsce. W rankingu znalzały się wszytskie programy MBA Wyższych Szkół Bankowych.

WSB na pierwszym miejscu w regionie

W raporcie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego analizującym wyniki rekrutacji na studia na rok akademicki 2016/2017, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu znalazła się na 1. miejscu w regionie oraz w pierwszej dziesiątce uczelni niepublicznych najchętniej wybieranych przez kandydatów na studia stacjonarne i niestacjonarne. Więcej.
 
Awans w rankingu najlepszych uczelni
 
W Rankingu Szkół Wyższych „Perspektywy” prezentującym najlepsze niepubliczne uczelnie magisterskie 2016 r. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu znalazła się na 16. miejscu awansując z 18. miejsca w 2015 r.  Więcej.
 

Powyższe rankingi dotyczą Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.
Sprawdź rankingi WSB w innym mieście, w którym możesz podjąć studia:
Bydgoszcz | Chorzów | Gdańsk | Gdynia | Opole | Poznań | Szczecin | Toruń