FORMULARZ UCZESTNICTWA 
W celu zgłoszenia udziału w Kongresie Firm Rodzinnych - "Odnowa od nowa" prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Dane uczestnika:
Rodzaj organizacji
- Brak -
  • - Brak -
  • Właściciel
  • Menedżer
  • Pracownik
  • Inne
Wielkość firmy
-----------------------------------------------------------------------------------------
Regulamin

Potwierdzenie uczestnictwa
Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość email potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia. Ilość dostępnych miejsc na wydarzenie jest ograniczona. O potwierdzeniu uczestnictwa poinformujemy drogą mailową najpóźniej 15 dni przed planowanym terminem kongresu.

Wszystkie zgody są dobrowolne. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć każdą ze zgód. Szczegóły dotyczące sposobu oraz skutków cofnięcia każdej ze zgód znajdziesz w Polityce Prywatności.  

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@wsb.wroclaw.pl.
Zgoda na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych.
Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od administratora danych osobowych informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Zgoda na kontakt z użyciem urządzeń końcowych
Wyrażam zgodę na kontakt ze strony administratora danych osobowych, z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par. 1. Prawa telekomunikacyjnego.
w zakresie imienia, nazwiska, adresu email, nr. telefonu zgodnie z powyższymi zgodami na rzecz współorganizatora konferencji - Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu i spółek z nim powiązanych.

Szczegółowe zasady wykorzystania danych osobowych przez Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k, opisano w zakładce Polityka Prywatności
Jeżeli wyraziłeś zgodę, dane przetwarzamy na jej podstawie w celu prowadzenia działań marketingowych, w postaci usługi newsletter lub propozycji konkretnych produktów i usług od Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k. a także spółek powiązanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, tj. za pośrednictwem podanego adresu e-mail i/lub za pośrednictwem podanego numeru telefonu. Dane osobowe przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO tj. wyrażonej zgody i/lub art. 6 ust. 1 lit. f RODO tj. prawnie uzasadniony interes administratora.
Twoje dane osobowe mogą trafić do podmiotów przetwarzających danych osobowe na nasze zlecenie, tj. przede wszystkim obsługa mailingu. Wyżej wymienieni dostawcy mogą transferować Twoje dane osobowe do tzw. krajów trzecich, tj. poza EOG. Zgodnie z deklaracjami naszych dostawców usług zabezpieczeniem transferu są standardowe klauzule umowne lub odpowiednia decyzja Komisji Europejskiej.

Pamiętaj, że Twoja zgoda może być w każdej chwili wycofana. W razie potrzeby skontaktuj się z administratorem Twoich danych osobowych.

Pozostałe informacje o szczegółach przetwarzania, a w tym o odbiorcach danych, okresach przetwarzania, czy też na temat rozbudowanego katalogu praw podmiotów danych odnajdziesz w Polityce Prywatności Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k..