Nie zacząłeś studiów w październiku? Studiujesz na innej uczelni, ale czujesz, że to jednak nie to i potrzebujesz zmiany? Masz już nowe plany zawodowe i wiesz, że przydałby Ci się dyplom potwierdzający Twoje umiejętności? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nie musisz czekać rok, aby zostać studentem. Ruszyła rekrutacja na studia, na których zajęcia zaczynają się już w marcu.

 

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i zgłoś się już dziś.

Zapisując się do 10 marca, zyskujesz:

  • 300 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów
  • dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

 

Wybierz kierunek i specjalność dla siebie: 

 

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo ze spotkania online dla kandydatów, które odbyło się 9 lutego br. Dr Daria Hofman Prodziekan ds. studenckich opowiada na nim o uczelni i prezentuje kierunki studiów, Małgorzata Kaspryszyn z Biura Karier opowiada o praktykach studenckich a Łukasz Zając z Biura Rekrutacji przedstawia proces zapisu na studia. Wszyscy prelegenci odpowiadają również na pytania, które pojawiły w trakcje sesji Q&A.
 

 

Interesują Cię studia II stopnia, ale nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów I stopnia? Nic się nie stało! Zapisz się online jeszcze przed obroną i skorzystaj ze zniżki na studia. Dostarczysz dokumenty w późniejszym terminie.

 

Dowiedz się więcej:

studia I stopnia I studia II stopnia I studia II stopnia z podyplomowymi

Czytaj więcej