WSB liderem rankingów!

Podziel się:

Podejmując studia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu możesz mieć pewność zdobycia aktualnej, biznesowej i praktycznej wiedzy oraz tego, że Twój dyplom ukończenia studiów będzie rozpoznawalny i doceniany przez pracodawców.

wprost.pngPracodawcy wybrali

Uczelnia nr 1 na Dolnym Śląsku – ranking uczelni niepublicznych
Wprost nr 14/2014.

W tegorocznym rankingu uczelni wyższych tygodnika „WPROST” (nr 14/2014) Wyższe Szkoły Bankowe zostały ocenione jako najbardziej ceniona przez pracodawców grupa uczelni w Polsce, tym samym zajmując 4 miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych. Ranking ten został zrealizowany w 100% ,w oparciu o informację zwrotną z rynku pracy. To 500 największych pod względem przychodów pracodawców oceniło WSB. Tak wysokie miejsca w rankingu „WPROST” to nie tylko efekt ciężkiej pracy włożonej w praktyczny profil kształcenia i bieżący rozwój współpracy Wyższych Szkół Bankowych z biznesem, ale także sukces naszych studentów i absolwentów.

Najchętniej wybierana uczelnia

Kandydaci na studia od lat chętnie wybierają Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu, co jest potwierdzeniem jej jakości i atrakcyjności. W raporcie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego o wynikach rekrutacji na rok akademicki 2014/2015, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu wraz z Wydziałem w Opolu znalazła się w zestawieniu liderów- najczęściej wybieranych przez studentów uczelni niepublicznych w Polsce. Jednocześnie WSB we Wrocławiu jest po raz kolejny najchętniej wybieraną uczelnią niepubliczną w województwie dolnośląskim i opolskim!

ranking_mba_perspektywy_2014.jpgNajlepsze na Dolnym Śląsku studia MBA

Oba programy MBA oferowane przez WSB we Wrocławiu znalazły się w zestawieniu najlepszych programów MBA w Polsce, które przygotował miesięcznik "Perspektywy" (ranking z listopada 2014).

Program FUMBA (w 100% jęz. angielskim), przygotowany wraz z amerykańskim partnerem Franklin University, to najlepsze studia MBA na Dolnym Śląsku. Polskojęzyczny program MBA WSB we Wrocławiu zajmuje 21 miejsce wśród najlepszych programów MBA w Polsce!

Pierwsze miejsce w rankingu "Book of Lists 2014/2015"

WSB we Wrocławiu zajęła 1 miejsce w kategorii „Edukacja - największe szkoły biznesowe” w „Book of Lists 2014/2015”. „Book of Lists” to największa i najdłużej obecna na polskim rynku wydawniczym dwujęzyczna – polsko-angielska publikacja, która w formie rankingów prezentuje ponad 2,5 tys. najlepiej prosperujących instytucji z ok. 70 sektorów biznesu w Polsce.

Dowiedz się więcej o zdobytych przez WSB nagrodach i wyróżnieniach.

02-12-2014