Organizatorem spotkania jest Koło Naukowe Sieci Systemów i Bezpieczeństwa IT KN SafeITNet we współpracy z Działem Informatyzacji Dydaktyki w WSB we Wrocławiu oraz firmą BalanGo.pl - marketingi robimy.
 

Teorie wielkiego chaosu czyli gdzie Google i Facebook ukryli Twoje dane?

Termin: 17.06.2019 r. godz. 17:30
Miejsce: WSB we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31, budynek B, sala 005

 


JEDNO SPOTKANIE, 3 WYSTĄPIENIA:

1. Temat: Co o nas wie Google i Facebook, a czego nie wiemy my sami | Bartosz Langa z BalanGo.pl - marketingi robimy

2. Temat: Czarne lustro personal brandingu czyli kim jest człowiek, którego stworzyłeś w social media | Anna Kałużna

3. Temat: Czy social media mogą być niebezpieczne? | Marcin Pieleszek, WSB we Wrocławiu


Poznaj prelegentów

 

Bartosz Langa
Howgh! Nazywam się Bartosz Langa i w naszej wiosce mówią na mnie Szaman Marketingu. A blade twarze mówią nawet, że #marketingirobie. Stoję na czele szamańskiej wioski balanGO.pl, w której razem szamanimy strategie marketingowe, budujemy marki oraz projektujemy wprowadzanie nowych produktów z naciskiem na wysoką sprzedaż. Całą swoją wiedzę testuję również w kilku spółkach w różnych branżach. Od zatwardziałego hutniczego sektora B2B, po sprzedaż B2C. Jestem w tych spółkach udziałowcem, ale dbam także o rozwój, sprzedaż i marketing. Oprócz tego, że na co dzień pracuję z klientami, chętnie dzielę się wiedzą. Opowiadam między innymi o tym, jak zbudować i promować markę osobistą, jak dobrze i w przemyślany sposób komunikować się z klientem oraz jak dzięki temu być krok albo nawet kilka kroków przed konkurencją i sprzedawać więcej za wyższą cenę.

Jestem wykładowcą MBA Marketing na Uczelni Łazarski i ASBiRO. Firmy często zapraszają mnie do siebie na eventy lub w celu przeszkolenia swoich pracowników z marketingu i sprzedaży.
 

Temat: Co o nas wie Google i Facebook, a czego nie wiemy my sami.
Czyli dlaczego zanim kichnę pierwszy raz przed przeziębieniem wyskakują mi reklamy na FB o lekach na przeziębienie.

 

Anna Kałużna

Nieustannie poszukuje klucza do dobrej komunikacji z samą sobą i z innymi. Od ponad 6 lat związana z organizacją Toastmasters International gdzie w 2017 roku zdobyła III miejsce w Mistrzostwach Przemówień Publicznych. Prowadzi grupę "Kwestie mówione publicznie" gdzie udziela prostych lekcji dla trudnych wystąpień.

 

Temat: Czarne lustro personal brandingu czyli kim jest człowiek, którego stworzyłeś w social media.

Klik. Udostępnij: szczęśliwe chwile, ważne deklaracje, świadome sprzeciwy, wielkie sukcesy i domowe zwierzęta. Kolejne mini odcinki do serialu o samym sobie, który fundujesz innym w social media. Co mówią o Tobie informacje, którymi się tam dzielisz? Jak dotychczas wpłynęły na bieg Twojego życia i jakie znaczenie będą miały za 40 lat? Odpowiem Ci na te pytania jeśli zjawisz się na moim wykładzie.

 

Marcin Pieleszek

Wykładowca WSB we Wrocławiu i autor książki „Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie. Poradnik IT dla każdego” w wykładzie pt. „Czy social media mogą być niebezpieczne?”.

 

Czytaj więcej