Zapraszamy uczestników studiów podyplomowych WSB do udziału w darmowej, profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekty będzie można zobaczyć na stronie internetowej oraz w materiałach promocyjnych uczelni.

 

Korzyści udziału w sesji:
 makijaż wykonany przez wizażystkę profesjonalne zdjęcia do prywatnego  wykorzystania  nowe znajomości dobra zabawa i wspomnienia na całe życie

 

22 stycznia 2022r. (sobota)


ZAPISY ZAKOŃCZONE!


Na zgłoszenia czekamy do 19 stycznia!

Dla kogo? dla uczestników studiów podyplomowych WSB we Wrocławiu

Miejsce: Showroom & Cafe Selsey | ul. Fabryczna 6 | showroom.selsey.pl/wroclaw


Selsey to sklep online, w którym możesz znaleźć wszystko do aranżacji Twojej przestrzeni. A jakości produktów tej marki doświadczysz bezpośrednio w stacjonarnych showroomach we Wrocławiu w Carbon Tower oraz w Warszawie.


Jak wygląda sesja?

Każdemu uczestnikowi sesji wykonamy zdjęcia portretowe, a wybranym osobom również zdjęcia grupowe. Czasu mamy mało (na jedną osobę ok. 30 min), a plan jest ambitny, dlatego liczymy na otwartość i pozytywne nastawienie. Po obróbce zdjęć wykonanych przez fotografa uczestnik sesji otrzyma 2-3 profesjonalne zdjęcia. Zdjęcia będzie można wykorzystać np. w CV lub na profilu LinkedIn.
 

Jak ubrać się na sesję?

Business Casual – strój w jakim przychodzi się do pracy lub na zajęcia np. bluzka, koszula, marynarka. Zachęcamy do zabrania ze sobą stroju na zmianę, aby wykonać kilka różnorodnych zdjęć. 

  • TAK: kolorowe marynarki i koszule z długim rękawem, spódnice, sportowe marynarki, obcasy, jeansy + marynarka
  • NIE: koszulki z dużym logo lub zwracającym uwagę napisem, krótkie spodenki, króciutkie spódniczki, duży dekolt, przewaga czarnych barw w stylizacji.

Masz pytania? Odezwij się do nas! 
Katarzyna Boćkowska
katarzyna.bockowska@wsb.wroclaw.pl

Partner sesji:
Czytaj więcej