Zapraszamy na webinar "Rola analityka biznesowego w projektach informatycznych."

 

Wspólnie przejdziemy przez różne aktywności i wyzwania stojące przed analitykiem biznesowym w projektach informatycznych. Zahaczymy zarówno o projekty realizowane w Scrum, jak i w Waterfall, o fazy realizacji, ale także "discovery" (odkrywania tematyki) projektu. Wszystko z odwołaniami do rzeczywistych przypadków, w tym w dziedzinach VoD (Video on Demand) jak i ... podatków korporacyjnych (wiem wiem, zanim zacząłem to myślałem, że to najgorszy temat świata).

 

Opowiem o porównaniu roli analityka do pozostałych ról projektowych oraz o mojej ścieżce, która zaczęła się od wyzwań i rozwiązań w dziedzinie informatyki, a niespodziewanie poprowadziła mnie w kierunku wyzwań samego projektu i pracy z ludźmi. Tu znów zaskoczyło mnie jak fascynujące i niezbędne do osiągnięcia sukcesu są zagadnienia peopleware, a nie samego software.

 

Termin: 28 maja, godz. 17:30

 

ZAPISZ SIĘ

 

Webinar jest darmowy - obowiązuje rezerwacja miejsc!

 

 

 

Prowadzący: Paweł Stelmach

Paweł jest obecnie analitykiem biznesowym w SoftServe, choć ma doświadczenie w byciu Product Ownerem, Scrum Masterem i doktorat z informatyki w zakresie architektury zorientowanej usługowo (SOA) i aplikacji webowych. Przez wiele lat był wykładowcą Politechniki Wrocławskiej na wydziale Informatyki i Zarządzania oraz liderem zespołu R&D realizującego innowacyjne projekty informatyczne w zakresie optymalizacji i chmur obliczeniowych. Żonglując między obowiązkami projektowymi, naukowymi i wykładowcy, stał się fanem technik zarządzania sobą i zespołami, systemów produktywności i kształtowania nawyków. Teraz korzysta z tego doświadczenia nie tylko w projektach realizowanych przez SoftServe, ale także jako trener i uczestnik meetupów. Choć nowe technologie są wciąż fascynujące, to pociągają go też idee gamifikacji, czy symulacji.

Organizatorzy
Czytaj więcej