Pakiet korzyści dla firm od WSB

 

Program Firma został stworzony z myślą o przedsiębiorstwach, które wiedzą, że inwestycja w kadry zapewnia szybką dynamikę rozwoju ich biznesu. W związku z tym mogą liczyć na pakiet korzyści oferowanych przez Wyższą Szkołę Bankową, aby jeszcze łatwiej podnosić kwalifikacje swoich pracowników.

 

W ramach Programu Firma proponujemy szeroki zakres usług edukacyjnych dopasowanych do indywidualnych potrzeb, a przede wszystkim zapraszamy na studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie, studia podyplomowe i menedżerski program studiów biznesowych MBA.  

 

Dlaczego warto skorzystać z Programu Firma?

  • Organizujemy spotkanie z Koordynatorem Klienta Biznesowego, który przedstawi szczegółowo naszą ofertę, a także pomoże wybrać optymalną ścieżkę dalszego kształcenia i rozwoju kompetencji.
  • Proponujemy również study in company, czyli studia i szkolenia szyte na miarę. To oferta dla firm o szczególnych potrzebach szkoleniowych. W tym przypadku dopasowujemy kadrę, program, formę oraz miejsce zajęć do oczekiwań klienta.
  • Gwarantujemy korzystne ceny, stałe i negocjowane zniżki na studia i szkolenia. 
     

Spotkaj się z Koordynatorem Klienta Biznesowego


Celem spotkania jest zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami o możliwościach oraz sposobie uzyskania zniżek z tytułu Programu Firma.

 

DARMOWA KONSULTACJA



W razie pytań zachęcamy do kontaktu:
Dział Sprzedaży – Program Firma, studia i szkolenia na zamówienie.
ul. Fabryczna 29-31, bud. A

53-609 Wrocław
tel. 71 722 34 01

Kom. 608 391 635
e-mail: programfirma@wsb.wroclaw.pl

 

Przeczytaj więcej o naszej ofercie:
studia I stopnia I jednolite studia magisterskiestudia II stopnia | studia podyplomowe | studia MBA

Czytaj więcej